Jastrzębski Węgiel przyciąga do hal

Jastrzębski Węgiel przyciąga do hal

Jakub Popiwczak fot: Jastrzębski Węgiel

Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

– Hale są pełne, tam gdzie zawita Jastrzębski Węgiel – powiedział Jakub Popiwczak, libero jastrzębian.

Jastrzębski Węgiel wygrał z Projektem Warszawa 3:1. Zespół ze Śląska jest pierwszy w PlusLidze i wydaje się, że tylko Resovia może odebrać im to miejsce.

 Nasi kibice są wszędzie, wydaje mi się, że po mistrzostwach świata siatkówka w Polsce znów odżyła. Hale są pełne, tam gdzie zawita Jastrzębski Węgiel, a szczególnie Tomek Fornal i świetnie się gra w takiej atmosferze. To świetne dla naszej dyscypliny, by hale tak wyglądały, by to było wielkie wydarzenie w mieście, w którym odbywa się mecz – powiedział po meczu Jakub Popiwczak, libero Jastrzębskiego.

Reklama

Jak się patrzy w tabelę i na liczbę zwycięstw, to trzeba się cieszyć. Czasami jest gorzej, czasami mamy gorszą dyspozycję i nie gramy perfekcyjnej siatkówki, ale i tak wychodzimy obronną ręką ze wszystkich spotkań, które do tej pory rozegraliśmy. Jak widać te klocki są wszystkie na właściwym miejscu – dodał wicemistrz świata.

W niedzielę Jastrzębski zagra z Barkomem

Już w niedzielę jastrzębianie zagrają z Barkomem Każany Lwów. Sprzedaż biletów na ten mecz rozpocznie się we wtorek o godzinie 10:00 zarówno w internecie w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/), jak i stacjonarnie w siedzibie Klubu mieszczącej się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Al. Jana Pawła II 6 (wejście „B”, I piętro), gdzie potrwa ona do godziny 14:00. W pozostałe dni robocze wraz ze sprzedażą online sprzedaż stacjonarna w siedzibie Klubu będzie prowadzona w godzinach od 9:00 do 14:00.

Ceny biletów na mecze „domowe” Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2022/2023 w PlusLidze:

Reklama

– 35 zł – normalny

– 25 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 10 zł jej opiekun.

Reklama

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

Reklama

Siatkówka

Jastrzębski Węgiel

Dodaj komentarz