Górnik Zabrze. Mistrz świata chwali syna znanego piłkarza

Górnik Zabrze. Mistrz świata chwali syna znanego piłkarza
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Górnik Zabrze wygrał z Radomiakiem. – Cieszę się, że Szymon zdobył dzisiaj dwie bramki, ma 18 lat, potencjał i dużo pracy przed sobą – powiedział po meczu Lukas Podolski.

Górnik Zabrze wygrał 3:0 z Radomiakiem Radom. Gole dla zespołu ze Śląska strzelali Szymon Włodarczyk i Bartosz Nowak.

Mamy młodych zawodników, oni będą grać. Jest to jedyna szansa żeby się rozwijali, a w przyszłości, jeśli zrobią karierę, na nich zarobić. Cieszę się, że Szymon zdobył dzisiaj dwie bramki, ma 18 lat, potencjał i dużo pracy przed sobą. Są również inni zawodnicy, którzy muszą dalej pracować. Mówiłem kiedyś, że trafiają do nas na trening żeby tylko być. Nie, trzeba pracować, grać i później mogą dostać szansę od trenera – powiedział Lukas Podolski, napastnik Górnika, który asystował przy obu bramkach Włodarczyka.

Reklama

Solidny występ nowych piłkarzy Górnika Zabrze

To nie wszystko, bo przed kamerami Canal Plus, Podolski pochwalił również Richarda Jensena. To pochodzący z Finlandii obrońca, który do zespołu z Zabrza dołączył latem.

Pokazał, że jest mocny i wyglądało to dobrze. Nowi piłkarze, przyszli do nas raczej późno. Potrzebują jeszcze kilku tygodni, żeby dojść do formy. Po przyjściu trenera Gaula, pracujemy trochę inaczej, aniżeli wcześniej. Na wszystko potrzeba jeszcze nieco czasu. Na zewnątrz, dzisiaj wyglądało to dobrze, ale potrzeba dalszej pracy, biegania, trenowania. Sezon jest długi, mamy sporo meczów do rozegrania. Nie szalejmy. Mamy za tydzień kolejny mecz i to jest teraz najważniejsze – zakończył Podolski.

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Górnik Zabrze

Dodaj komentarz