Górnik Zabrze. Kibice domagają się zmian w klubie

Górnik Zabrze. Kibice domagają się zmian w klubie

Kibice Górnika Zabrze Fot. gornikzabrze.pl

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Po dwóch porażkach na początku sezonu kibice Górnika Zabrze domagają się zmian w zarządzie klubu.

Górnik źle zaczął rozgrywki PKO Ekstraklasy. W pierwszej kolejce przegrał 0:2 z Pogonią w Szczecinie, a w drugiej uległ u siebie Lechowi Poznań 1:3, mimo prowadzenia 1:0. Zabrzanom nie pomógł Lukas Podolski, który zadebiutował w drużynie w drugiej połowie.

„Trocida” Górnika straciła szybko cierpliwość i wydała oświadczenie.

Reklama

W Zabrzu potrzebne wielkie zmiany, rada nadzorcza i zarząd do wymiany! Wczorajszy (piątkowy) „spektakl” pomimo pandemii, dziadowskiego startu w lidze i szopki z biletami jaką zgotowali nam włodarze Górnika postanowiło oglądać na stadionie blisko 20 tysięcy kibiców, co jasno pokazało jaki tu drzemie potencjał i jak się go marnotrawi. Jak pewnie wielu wczoraj słyszało, w ostatnich minutach meczu Torcida przedstawiła jasne i głośne stanowisko dotyczące poczynań osób odpowiedzialnych za poziom sportowy i organizacyjny. Traktujmy to jako symbol początku stanowczych działań mających na celu usunięcie niekompetencji partactwa w klubie. Kibice Górnika muszą chodzić z podniesionym czołem, dlatego dyletanctwu mówimy basta!” – napisali. Zarząd nie odniósł się jeszcze do tego apelu.

W sobotę w trzeciej kolejce Górnik podejmie Stal Mielec (początek meczu o godzinie 17.30), która dotychczas zdobyła jeden punkt.

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Górnik Zabrze

Dodaj komentarz