GKS Tychy zimę spędzi w Ustroniu

GKS Tychy zimę spędzi w Ustroniu

2021.08.13 Tychy Pilka nozna Fortuna 1 Liga sezon 2021/2022 GKS Tychy - Miedz Legnica N/z Emocje reakcja Kamil Szymura Foto Lukasz Sobala / PressFocus 2021.08.13 Tychy Football Polish Fortuna First League season 2021/2022 GKS Tychy - Miedz Legnica Emocje reakcja Kamil Szymura Credit: Lukasz Sobala / PressFocus

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Piłkarze GKS Tychy pierwszą, jesienną część sezonu 2021/22 zakończyli na szóstym miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi. Podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej podopieczni Artura Derbina rozegrają 7 meczów kontrolnych i udadzą się na kilkudniowe zgrupowanie do Ustronia.

Przerwa zimowa u tyskich piłkarzy potrwa do 11 stycznia, kiedy to ponownie spotkają się na wspólnych zajęciach. W trakcie blisko miesięcznej przerwy będzie czas i na odpoczynek połączony z regeneracją, ale też oczywiście na realizację indywidualnych rozpisek treningowych, które zawodnicy otrzymali od sztabu szkoleniowego.

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej tyszanie rozegrają 7 meczów sparingowych, m.in. z przedstawicielami czeskiej II ligi – SFC Opava i Fotbal Trzyniec. Pięć spotkań kontrolnych odbędzie się na sztucznym boisku przy Stadionie Miejskim w Tychach.

Reklama

Trójkolorowi formę do wiosennych spotkań będą szlifować na własnych obiektach, a także – już po raz trzeci – w pobliskim Ustroniu. Zimowy obóz w Beskidzie Śląskim potrwa od 30 stycznia do 4 lutego.

Plan przygotowań GKS Tychy do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi:

11 stycznia – pierwszy trening po urlopach
22 stycznia, godz. 12:00 – sparing z LKS Goczałkowice-Zdrój (Tychy)
29 stycznia – sparing (wolny termin)
30 stycznia – 4 lutego – zgrupowanie w Ustroniu
2 lutego, godz. 11:00 – sparing z GKS Jastrzębie (Ustroń)
5 lutego – sparing z Puszczą Niepołomice (Tychy)
12 lutego, godz. 12:00 – sparing z SFC Opava (Czechy, II liga, Opava)
18 lutego – sparingi z Hutnikiem Kraków i Fotbal Trzyniec (Czechy, II liga) – Tychy
26-27 lutego – mecz 21. kolejki Fortuna 1 Ligi z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Katowice

Dodaj komentarz