GKS Tychy wyjeżdża na lód

GKS Tychy wyjeżdża na lód

2022.01.05 Tychy Hokej na lodzie Polska Hokeja Liga PHL Sezon 2021/2022 Andrey Sidorenko trenerem GKS Tychy N/z Andriej Michajlowicz Sidorienko Andrej Sidorenko Andrei Andrey Sidorenko Foto Lukasz Sobala / PressFocus 2022.01.05 Tychy Hockey Polish Hockey League Season 2021/2022 Andrey Sidorenko trenerem GKS Tychy Andriej Michajlowicz Sidorienko Andrej Sidorenko Andrei Andrey Sidorenko Credit: Lukasz Sobala / PressFocus

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Ostatni etap przygotowań hokeistów GKS-u Tychy.

Po ponad trzech miesiącach przerwy hokeiści GKS Tychy będę trenowali na lodzie. W poniedziałek m o godzinie 9:30 tyszanie rozpoczną zajęcia na tafli Stadionu Zimowego. To ostatni etap przygotowań do sezonu.

Hokeiści GKS-u Tychy wolą zajęcia na lodzie

Już nie mogę się doczekać treningów na lodzie. Oczywiście zajęcia na sucho są bardzo potrzebne, natomiast były one wyczerpujące i na pewno solidnie przepracowaliśmy ten okres. To bez wątpienia zaprocentuje w lidze, ale nie jest to mój ulubiony typ treningów. Myślę, że za bieganiem nie będzie zbytnio tęsknił, ale siłownie na pewno będę odwiedzał. Najbardziej jednak preferuje zajęcia na tafli – powiedział Jakub Bukowski, zawodnik GKS Tychy.

Reklama

Na pierwszym treningu po wakacyjnej przerwie hokeiści GKS-u spotkali się tydzień temu. Trenowali głównie na siłowni i bieżni lekkoatletycznej. Z zespołem ćwiczy już Ondrej Sedivy, pozyskany na początku maja. W komplecie drużyna spotka się 1 sierpnia. Pierwszy sparing tyszanie rozegrają z GKS-em Katowice, 12 sierpnia.

Reklama

Piłka Nożna

GKS Tychy

Dodaj komentarz