GKS Jastrzębie spadł z ligi

GKS Jastrzębie spadł z ligi
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

GKS Jastrzębie przegrał z Odrą Opole i stracił szanse na utrzymanie w pierwszej lidze.

Po porażce 0:3 GKS Jastrzębie stracił matematyczne szanse na utrzymanie w Fortuna 1. Ligi. Do końca rozgrywek jeszcze trzy kolejki, ale do bezpiecznej lokaty Jastrzębianie tracą dwanaście punktów. – Odra wygrała zasłużenie. Straciliśmy bramkę w 30 sekundzie i nie byliśmy w stanie się podnieść. W piłce nożnej najważniejszy jest mental. Graliśmy bardzo dobre mecze z Arką i Widzewem, wszyscy byli zaangażowani. Drużyna udowodniła, że dopóki była matematyczne szanse na utrzymanie to potrafiliśmy się o nie bić. Dziś spuściliśmy głowy i Odra wyglądała przy nas jak klasowy rywal – powiedział Grzegorz Kurdziel, trener zespołu z Jastrzębia.

– Zasłużyliśmy na gwizdy. Za tydzień gramy bardzo prestiżowy dla kibiców mecz z GKS-em Katowice i zrobię wszystko, żeby zawodnicy odbudowali swój mental – zapowiedział trener GKS-u.

Reklama

– Nie spadliśmy dzisiejszym meczem. Decydujące były Resovia i Zagłębie gdzie zagraliśmy słabo. Innych meczów jako trener się nie wstydzę, bo w każdym zespół próbował walczyć o trzy punkty. Tamte spotkania przegraliśmy jedną bramką. Oba były bardzo istotne dla układu tabeli – zakończył Kurdziel.

fot: GKS Jastrzębie

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Jastrzębie

Dodaj komentarz