GKS Jastrzębie może sprawić niespodziankę?

GKS Jastrzębie może sprawić niespodziankę?
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Mecz GKS Jastrzębie – Widzew. Na co warto postawić w Noblebet?

Widzew jest wiceliderem i ma dwa punkty przewagi nad trzecią Arką Gdynia, ale musi uważać. Chociaż GKS Jastrzębie walczy o utrzymanie potrafi sprawić kłopoty zespołom z czołówki. Jastrzębianie w czterech ostatnich meczach strzelili siedem bramek, wygrali 4:2 z Chrobrym Głogów, a Arka Gdynia, strzelając gola na 3:2 wyrwała im remis w ostatnich minutach.

Widzew, chociaż gra brzydko, jest niepokonany od czterech kolejek. I tym razem powinien zdobyć trzy punkty, a na poprawę stylu może wpłynąć powrót, któregoś z kontuzjowanych piłkarzy. Z drużyną trenują już Montini, Letniowski, Kita Pawłowski.

Reklama

Widzew faworytem w Noblebet

W Noblebet kurs na zwycięstwo Widzewa wynosi 1.85. To sporo, patrząc na to, że wicelider gra z zespołem walczącym o utrzymanie. Warto postawić na to, że obie drużyny strzelą gola. W 2022 roku , widzewiacy tylko w dwóch spotkaniach nie strzelili gola. Kurs na takie wydarzenie wynosi 1.9. Obiecująco wygląda kurs na ilość goli od czterech do sześciu. Wynosi aż 3.65. Fani Jastrzębia mogą postawić na swoją drużynę. Kurs na zwycięstwo GKS-u wynosi aż 5.1.

Zakłady w Noblebet można postawić tutaj

Reklama

*Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

fot: GKS Jastrzębie

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Jastrzębie

Dodaj komentarz