Bilety na Puchar Polski już dostępne. Gra Aluron CMC Warta Zawiercie i Jastrzębski Węgiel

Bilety na Puchar Polski już dostępne. Gra Aluron CMC Warta Zawiercie i Jastrzębski Węgiel

fot: ebilet

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Można kupować bilety na finały Pucharu Polski. Jastrzębski Węgiel i Aluron CMC Warta Zawiercie mogą spotkać się w finale.

W weekend 25 i 26 lutego w TAURON Arenie Kraków rozegrane zostaną półfinały i finał Pucharu Polski. Aluron CMC Warta Zawiercie zagra kolejny raz z ZAKSĄ. To szansa na rewanż za repasaże Ligi Mistrzów, w których zawiercianie przegrali pierwsze spotkanie, a drugie zwyciężyli po tie-breaku. Jastrzębski Węgiel zmierzy się z Resovią.

Jak informuje ebilet.pl:

Reklama

„Puchar Polski wraca do Krakowa po rocznej przerwie. Ostatni raz zespoły rywalizowały w stolicy Małopolski o to trofeum w 2021 roku. Wtedy ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy pokonali w finale Jastrzębski Węgiel 3:0. W tegorocznej edycji w turnieju finałowym obok zeszłorocznych uczestników kibice będą mogli podziwiać grę siatkarzy Aluron CMC Warty Zawiercie oraz Asseco Resovii Rzeszów.

Czy Mistrz Polski obroni tytuł zdobywcy Pucharu Polski sprzed roku? Przekonamy się już w weekend 25 – 26 lutego. Jedno jest pewne – w Krakowie czeka na kibiców wyjątkowe siatkarskie święto!

Kup swój bilet już teraz i przyjdź kibicować najlepszym drużynom do TAURON Areny Kraków. Siatkarskich emocji z pewnością nie zabraknie! Dzieci do lat 3 – wejście za darmo”

Reklama

Bilety na finały Pucharu Polski dostępne są tutaj.

Reklama

Siatkówka

Aluron CMC Warta ZawiercieJastrzębski Węgiel

Dodaj komentarz