Aluron CMC Warta Zawiercie na tydzień przed startem Plus Ligi. „Dużo materiału do analizy”

Aluron CMC Warta Zawiercie na tydzień przed startem Plus Ligi. „Dużo materiału do analizy”
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Nie chodziło na pewno o zwycięstwo za wszelką cenę – powiedział Michał Szalacha, środkowy Aluron CMC Warty Zawiercie po przegranym finale Memoriału Gołasia.

Aluron CMC Warta Zawiercie przegrała z ZAKSĄ finał Memoriału Gołasia. Drużyna ze Śląska nie przyniosła kibicom wstydu, bo kędzierzynianom uległa dopiero w tie-breaku. To ostatni sprawdzian zawiercian przed startem Plus Ligi.

Warta ma dużo materiału do analizy

 Na pewno wyniki budują morale zespołu i wolelibyśmy wrócić z tego turnieju ze zwycięstwem. Ale też rotowaliśmy składem i trener na pewno chce mieć przegląd całej kadry i tego, jak na dziś wyglądamy. Nie chodziło na pewno o zwycięstwo za wszelką cenę i granie tylko jedną szóstką, żeby kogoś przemęczać, a żeby każdy poczuł się na boisku, zobaczył, w jakiej jest dyspozycji. Myślę, że taki był zamysł trenera, a wynik? Fajnie byłoby wygrać, ale jest sprawą drugorzędną. Zagraliśmy dobre pięć setów i mamy dużo materiału do analizy – powiedział Michał Szalacha, środkowy Warty.

Reklama

 Tak wygląda nasza liga, że każdy mecz jest ciężki. Czy gra się z ZAKSĄ, Jastrzębskim Węglem, Projektem Warszawa czy jakimś innym zespołem – zawsze jest ciężko. ZAKSA jest w takim momencie, że grają nieźle, ale to na pewno nie jest jeszcze ta drużyna, którą będziemy widzieli w PlusLidze. Myślę, że ekipy się jeszcze badają, nie są w najlepszej formie, więc można wyciągnąć dużo z takich spotkań – dodał wracający po kontuzji zawodnik.

Reklama
Reklama

Siatkówka

Aluron CMC Warta Zawiercie

Dodaj komentarz