Z Piasta Żmigród do GKS-u Jastrzębie

Z Piasta Żmigród do GKS-u Jastrzębie
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Daniel Stanclik został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie. 21-letni napastnik przenosi się do klubu z Piasta Żmigród. Jego kontrakt obowiązywał będzie do 30 czerwca 2023 roku z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Przez pierwsze lata kariery mierzący 187 cm wzrostu napastnik związany był z zespołami z Bielska-Białej – najpierw BKS-em, później Rekordem, a od 2014 do 2018 roku z Podbeskidziem, gdzie występował w zespole rezerw. Następnie reprezentował barwy KKS-u 1925 Kalisz, by od rundy wiosennej sezonu 2019/2020 występować w Piaście Żmigród.

Ostatnie 1,5 sezonu w zespole z województwa dolnośląskiego było w jego wykonaniu bardzo udane. Na trzecioligowych boiskach zagrał w 53 spotkaniach i zdobył 21 goli, z czego aż 10 (w siedemnastu meczach) w rundzie jesiennej trwającego sezonu.

Daniel Stanclik trenował z Jastrzębiem od 18 stycznia. Wystąpił w trzech sparingach, w których zdobył cztery gole, ostatecznie przekonując do siebie sztab szkoleniowy i wzmacniając linię ataku, gdzie o miejsce rywalizował będzie z innym pozyskanym tej zimy zawodnikiem, Markiem Fabrym.

Reklama

fot: GKS Jastrzębie

Reklama

Piłka Nożna

GKS Jastrzębie

Dodaj komentarz