Wyjątkowi goście i magia kibicowania [KULISY MECZU]

Wyjątkowi goście i magia kibicowania [KULISY MECZU]

Piast Gliwice / fot. piast-gliwice.eu

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Nie był to udany mecz dla podopiecznych Waldemara Fornalika, ale mimo wszystko działo się całkiem sporo. Zarówno na boisku, jak i na trybunach. Warto zobaczyć więc, jak spotkanie z Radomiakiem wyglądało od kulis.

Warto odnotować, że piłkarzy odwiedzili wyjątkowi goście – dziecięca eskorta, która wyprowadzała obie drużyny podczas tego meczu, to podopieczni „Fundacji NieOdkładalni”, której misją jest zapewnienie fizycznego oraz psychologicznego wsparcia opiekunom i rodzinom osób z niepełnosprawnościami wymagającymi opieki przez całe 24 godziny na dobę.

W przerwie odbyła się również miła uroczystość. Klub postanowił wręczyć okolicznościową koszulkę oraz list gratulacyjny z okazji urodzin swoim wiernym kibicom.

Reklama

W poniedziałkowym spotkaniu na trybunach zasiedli także młodzi kibice, którzy skorzystali z programu Ministerstwa Edukacji Narodowej: „Poznaj Polskę na Sportowo”.

Mecz do zapomnienia

O samym spotkaniu kibice Piasta Gliwice chcieliby zapomnieć. Ich ulubieńcy w starciu z Radomiakiem ponieśli ósmą porażkę w sezonie i niebezpiecznie zbliżają się ku strefie spadkowej. Ratuje ich przed nią już tylko lepszy bilans bramkowy.

Jesteśmy źli. Nie zagraliśmy jakiegoś dobrego meczu, ale to też nie było spotkanie, które powinniśmy byli przegrać, bo widzieliśmy okoliczności, w jakich padały te bramki. Szczególnie ta druga była przypadkowa. To nie jest pierwszy mecz, w którym padają takie gole po rykoszecie. Tak było również w starciu z Rakowem – komentował Waldemar Fornalik.

Reklama

Więcej na temat poniedziałkowego meczu można znaleźć klikając TUTAJ.

Reklama

Piłka Nożna

Piast GliwicePKO EkstraklasaWaldemar Fornalik

Dodaj komentarz