Utalentowana juniorka w GKS-ie Katowice

Utalentowana juniorka w GKS-ie Katowice
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Utalentowana pomocniczka związała się z GKS-em Katowice profesjonalnym kontraktem.

Anna Krakowiak podpisała pierwszy, profesjonalny kontrakt z GKS-em Katowice. To kolejna piłkarka akademii „Młoda GieKSa„. Wcześniej kontrakty z pierwszą drużyną podpisały Zofia Tuszyńska oraz Oliwia Grzegorczyk, które także szlifowały swoje umiejętności w akademii.

Krakowiak to dwukrotna mistrzyni Polski Centralnej Ligi Juniorek w kategorii U-15. Została zgłoszona do rozgrywek ekstraligi kobiet w marcu 2022 r. i regularnie trenowała z pierwszą drużyną GKS-u Katowice. Świetne występy w drużynach juniorskich zaowocowały powołaniem do reprezentacji Polski U-16, a także na zgrupowania Talent PRO i Letniej Akademii Młodych Orłów.

Reklama

Czytaj także: Wyjazdowa premiera GKS-u Katowice.

GKS Katowice to dobre miejsce do rozwoju

Czujemy wielką radość, że kolejna wychowanka Akademii „Młoda GieKSa” podpisuje kontrakt z Klubem i dołącza do pierwszego zespołu. Ania wykonała ciężką pracę, by znaleźć się w tym miejscu – zarówno w Akademii, jak i w pierwszym zespole, jako że od stycznia trenowała z seniorską drużyną i w ten sposób podnosiła swoje sportowe umiejętności. Wierzymy, że dzięki regularnej grze i pracy na treningach tempo rozwoju piłkarskiego Anny Krakowiak zostanie utrzymane – powiedziała Aleksandra Noras, menedżer sekcji piłki nożnej kobiet w GKS-ie Katowice.

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Katowice

Dodaj komentarz