Trener na dłużej w GKS-ie Tychy

Trener na dłużej w GKS-ie Tychy

2022.01.05 Tychy Hokej na lodzie Polska Hokeja Liga PHL Sezon 2021/2022 Andrey Sidorenko trenerem GKS Tychy N/z Andriej Michajlowicz Sidorienko Andrej Sidorenko Andrei Andrey Sidorenko Foto Lukasz Sobala / PressFocus 2022.01.05 Tychy Hockey Polish Hockey League Season 2021/2022 Andrey Sidorenko trenerem GKS Tychy Andriej Michajlowicz Sidorienko Andrej Sidorenko Andrei Andrey Sidorenko Credit: Lukasz Sobala / PressFocus

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Andrey Sidorenko na dłużej w GKS-ie Tychy.

Przed zakontraktowaniem trenera zdawaliśmy sobie sprawę, że nowy szkoleniowiec będzie potrzebował czasu. Andrey Sidorenko jest w Tychach dopiero miesiąc, ale już widzimy poprawę w naszej grze. Długo rozmawialiśmy z nim na temat filozofii budowania i prowadzenia zespołu. Pierwsze efekty są już teraz, ale jestem przekonany, że najlepsze dopiero jest przed nami. Podpisując nowy kontrakt myślimy nie tylko o teraźniejszości, ale skupiamy się również na przyszłości. W obecnym sezonie cały czas możemy osiągnąć nasz główny cel i wspólnie z trenerem jesteśmy w stanie to osiągnąć.  – mówi Krzysztof Woźniak, prezes Tyski Sport S.A.

Nowa umowa Sidorenki z GKS-em Tychy będzie obowiązywała do końca sezonu 2023/2024, a już w niedzielę o 20:00 jego podopieczni zmierzą się w lidze z Cracovią.

Reklama

fot: GKS Tychy

Reklama

Hokej

GKS Tychy

Dodaj komentarz