Szybki powrót do Aluron CMC Warty Zawiercie

Szybki powrót do Aluron CMC Warty Zawiercie

fot: Aluron CMC Warta Zawiercie

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Nowy, stary libero Aluron CMC Warty Zawiercie.

Niedawno z Aluron CMC Warty Zawiercie odszedł Jędrzej Gruszczyński. Zawiercianie nie szukali długo nowego libero. Wsparciem dla Santiago Dananiego będzie Bartosz Makoś. 25-latek do Warty powrócił po zaledwie pół roku. Pomógł drużynie w walce o brązowy medal PlusLigi po czym odszedł z klubu.

Dla mnie to był bardzo fajny sezon i rzeczywiście dobrze go wspominam. Jestem pewien, że na długi czas zostanie w mojej głowie. Może nie miałem za dużo grania, ale to, co wydarzyło się na koniec, zrekompensowało ten brak kontaktu z boiskiem. Dzięki brązowemu medalowi sezon 2021/2022 mogę uznać za udany – powiedział Makoś w rozmowie z klubową stroną.

Reklama

„Nawet chwilę nie wahałem się”

Dla libero, to pierwsza okazja żeby zagrać w europejskich pucharach.

 Gdy zadzwonił telefon z propozycją powrotu, to nawet przez chwilę nie wahałem się i postanowiłem skorzystać z tej sytuacji. Możliwość gry w Lidze Mistrzów to był taki dodatkowy smaczek, ale nie przeważyło to w momencie podejmowania decyzji. Na pewno będzie to dla mnie fajne doświadczenie, bo jeszcze nie miałem okazji występować w europejskich pucharach. Cieszę się, że taka szansa się teraz pojawi – zakończył 25-letni siatkarz.

Reklama
Reklama

Siatkówka

Aluron CMC Warta Zawiercie

Dodaj komentarz