Rauno Sappinen rundę wiosenną spędzi w Stali Mielec!

Rauno Sappinen rundę wiosenną spędzi w Stali Mielec!
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Napastnik Piasta Gliwice Rauno Sappinen został wypożyczony do Stali Mielec. Umowa została zawarta do 30 czerwca z możliwością pierwokupu.

Występujący dotychczas w zespole Piasta Gliwice zawodnik gra zarówno na pozycji napastnika, jak i ofensywnego pomocnika.

27-letni estoński piłkarz zagrał w tym sezonie w 11 spotkaniach PKO Ekstraklasy, w których strzelił jednego gola.

Sappinen w rundzie wiosennej zastąpi świetnie spisującego się do tej pory innego napastnika, Saida Hamulicia, który dziś podpisał kontrakt z FC Tuluzą, 12. zespołem francuskiej Ligue 1.

Reklama

Wojciech Kamiński przeszedł do Odry Opole!

Barw Piasta nie będzie też bronił Wojciech Kamiński. To kolejny wychowanek klubu z Okrzei, który nie dostał szansy gry w pierwszym zespole. Po tym jak trafił do rezerw był wypożyczany kolejno do Bruk Bet Niecieczy, Sandecji, Wigry Suwałki i Zagłębia Sosnowiec. W tym ostatnim klubie często wychodził w pierwszej jedenastce, ale zdecydował się na powrót do Gliwic. W rundzie wiosennej będzie już bronił barw Odry Opole, gdzie przeszedł na zasadzie transferu definitywnego.

Nowy klub 22-latka występuje aktualnie na zapleczu PKO Bank Polski Ekstraklasy. Po rundzie jesiennej Odra Opole plasuje się na 16. miejscu z dorobkiem 15 punktów.

Reklama

Reklama

Piłka Nożna

Piast Gliwice

Dodaj komentarz