reklama

Raków sięgnie po doświadczonego obrońcę?

Opublikowano:
Autor:

Raków sięgnie po doświadczonego obrońcę? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka NożnaRaków Częstochowa nie przestaje się zbroić przed nadchodzącym sezonem PKO BP Ekstraklasy. Do ekipy mistrzów Polski dołączyć ma nowy obrońca. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, Medaliki zamierzają sprowadzić do siebie Adnana Kovacevicia. Bośniak jest postacią dobrze znaną fanom PKO BP Ekstraklasy.

Raków Częstochowa nie przestaje się zbroić przed nadchodzącym sezonem PKO BP Ekstraklasy. Do ekipy mistrzów Polski dołączyć ma nowy obrońca.

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, Medaliki zamierzają sprowadzić do siebie Adnana Kovacevicia. Bośniak jest postacią dobrze znaną fanom PKO BP Ekstraklasy. Na jej boiskach występował już w barwach Korony Kielce w latach 2017-2020. Następnie grał w węgierskim Ferencvarosu. W poprzednim sezonie rozegrał w jego barwach 28 meczów. Stoper ma wzmocnić rywalizację na środku obrony. Ma też coś, co częstochowianom przyda się w tym sezonie wyjątkowo mocno-doświadczenie gry w europejskich pucharach. Czy Kovacevic rzeczywiście trafi pod Jasną Górę? Dowiemy się pewnie w najbliższych dniach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo