reklama

Raków Częstochowa z konkretnym wzmocnieniem defensywy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Raków Częstochowa z konkretnym wzmocnieniem defensywy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka NożnaAdnan Kovaevic został nowym piłkarzem Rakowa Częstochowa. Informacje Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, które przekazywaliśmy Wam wczoraj się potwierdziły. Do zespołu mistrza Polski dołączył Adnan Kovacević. Bośniak podpisał dwuletnią umowę z Medalikami i został szóstym transferem częstochowian w tym okienku transferowym. Przypomnijmy, że Kovacević to postac dobrze znana polskim kibicom.

Adnan Kovaevic został nowym piłkarzem Rakowa Częstochowa.

Informacje Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, które przekazywaliśmy Wam wczoraj się potwierdziły. Do zespołu mistrza Polski dołączył Adnan Kovacević. Bośniak podpisał dwuletnią umowę z Medalikami i został szóstym transferem częstochowian w tym okienku transferowym. Przypomnijmy, że Kovacević to postac dobrze znana polskim kibicom. W latach 2017-2020 występował w Koronie Kielce, w której był wyróżniającym się obrońcą. Ostatnie lata spędził w węgierskim Ferencvárosi TC.

-Cieszę się, że znów jestem w Polsce. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się na nowe wyzwania. Raków w każdym sezonie jest coraz lepszy. Za to duży szacunek, bo nie jest łatwo utrzymać taki poziom. Mam nadzieję, że swoim doświadczeniem pomogę drużynie i razem osiągniemy swoje cele - powiedział na łamach oficjalnej strony Rakowa Adnan Kovacević.

Wcześniej ekipę mistrza Polski wzmocnili Kamil Pestka, Maxime Rodriquez, Łukasz Zwoliński, Dawid Drachal, a także Tomasz Walczak. Transfer Kovacevicia sprawia, że Dawid Szwarga ma bardzo komfortowa sytuację przed rozpoczynającymi się niebawem eliminacjami Ligi Mistrzów. W I rundzie mistrzowie Polski spotkają się z Florą Tallin.

ZOBACZ TAKŻE>>>Trudne losowanie Rakowa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo