Problemy kadrowe GKS-u Katowice

Problemy kadrowe GKS-u Katowice

GKS Katowice - GKS Bełchatów 2:1 Fot. gksbelchatow.com

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

GKS Katowice po meczu z Podbeskidziem może stracić dwóch piłkarzy. Problemy przed derbami z Zagłębiem Sosnowiec.

GKS Katowice przegrał z Podbeskidziem 0:1. Oprócz braku punktów, katowiczanie mogą ponieść jeszcze większe straty. Rafał Figiel ma problemy z lędźwiami i jego występ w derbach z Zagłębiem Sosnowiec jest niepewny.

Problem z lędźwiami – rezonans pokazał, że nie wygląda to tak źle. Czy zagra z Zagłębiem? Tego nie powiem, ale nie jest tak źle. Badania wykazały, że jest w miarę bezpiecznie – powiedział Rafał Górak, trener GKS-u Katowice.

Reklama

To nie wszystko, bo Bartosz Jaroszek obejrzał czerwoną kartkę za faul na zawodniku Podbeskidzie.

W 100 proc. zasłużona czerwona kartka, tym bardziej kiedy jest VAR. Nie można tego łapać, mnie bardzo irytuje brak dyscypliny. Tak samo jak żółta kartka Wasielewskiego, kolejna za dyskusję. Nie może tak być.Możemy Bartka stracić na trzy mecze. Można mówić o nerwach, ale odpowiedzialność jest bardzo ważna. W zeszłym sezonie nie mieliśmy żadnej czerwonej. Musimy sobie z tym poradzić, ale muszę to przeanalizować, bo z tej perspektywy nic nie widziałem – powiedział Górak.

Podbeskidzie wygrało zasłużenie?

Niestety nie zdobyliśmy punktu, chociaż wiadomo, na co wskazywały wydarzenia boiskowe. Nie ma usprawiedliwienia, zabrakło bramek, mimo że dużo na boisku dobrego było. Spodziewaliśmy się trudnego rywala, na pewno dzisiaj po meczu z BBT i PBB mam ogromny niedosyt punktowy. Mamy kolejne mecze, które musimy lepiej rozwiązać. Dzisiaj zabrakło, gratuluję Podbeskidziu – zakończył trener katowiczan.

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Katowice

Dodaj komentarz