Bogdanka LUK Lublin zaskakująco szybko rozbiła Aluron CMC Wartę Zawiercie w pierwszym meczu finałowym siatkarskiej PlusLigi, wygrywając 3:0. W ważnych momentach swoje robił Wilfredo Leon, ale tym razem najmocniej w lubelskiej drużynie błyszczał ktoś inny. Nagrodę dla MVP spotkania otrzymał Mikołaj Sawicki, który zdobył dla zwycięzców w trzech setach aż 20 punktów. Siatkarz, którego zauważył już selekcjoner Nikola Grbić, w tym sezonie dojrzał u boku Leona.
Głośno o wyczynie polskiego siatkarza. Przyćmił nawet Wilfredo Leona
Opublikowano:
Autor: Redakcja KatowickiSport.pl
PrasówkaBogdanka LUK Lublin zaskakująco szybko rozbiła Aluron CMC Wartę Zawiercie w pierwszym meczu finałowym siatkarskiej PlusLigi, wygrywając 3:0. W ważnych momentach swoje robił Wilfredo Leon, ale tym razem najmocniej w lubelskiej drużynie błyszczał ktoś inny. Nagrodę dla MVP spotkania otrzymał Mikołaj Sawicki, który zdobył dla zwycięzców w trzech setach aż 20 punktów. Siatkarz, którego zauważył już selekcjoner Nikola Grbić, w tym sezonie dojrzał u boku Leona.
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.