reklama

Poznaliśmy sparingpartnerów Piasta Gliwice

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Poznaliśmy sparingpartnerów Piasta Gliwice - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka NożnaEkstraklasowe drużyny powoli zaczynają przygotowywać się do nowego sezonu. Pierwsze mecze na najwyższym poziomie rozgrywkowym zostaną rozegrane już 21 lipca. Do tego czasu Piast Gliwice rozegra pięć sparingów. Piast szykuje się do kolejnego sezonu Po świetnej rundzie wiosennej piłkarze Piasta z pewnością chcieliby zaliczyć równie udaną pierwszą część nowego sezonu w PKO Ekstraklasie. Ta do gry wraca już w drugiej połowie lipca, dlatego kluby z najwyższego szczebla rozgrywkowego zaczynają okresy przygotowawcze.

Ekstraklasowe drużyny powoli zaczynają przygotowywać się do nowego sezonu. Pierwsze mecze na najwyższym poziomie rozgrywkowym zostaną rozegrane już 21 lipca. Do tego czasu Piast Gliwice rozegra pięć sparingów.

Piast szykuje się do kolejnego sezonu

Po świetnej rundzie wiosennej piłkarze Piasta z pewnością chcieliby zaliczyć równie udaną pierwszą część nowego sezonu w PKO Ekstraklasie. Ta do gry wraca już w drugiej połowie lipca, dlatego kluby z najwyższego szczebla rozgrywkowego zaczynają okresy przygotowawcze. Nie inaczej jest z Piastem. Podopieczni Aleksandara Vukovicia rozegrają pięć meczów kontrolnych przed startem rywalizacji o punkty.

Po niezbędnych badaniach i testach wydolnościowych, które gliwiczanie przejdą już niedługo, wyjadą na obóz do Gniewina, który potrwa od 26 czerwca do 7 lipca. W tym czasie Piast rozegra trzy sparingi. Gracze Vukovicia zmierzą się tam z drugoligową Radunią Stężyca oraz pierwszoligowymi: Lechią Gdańsk i Arką Gdynia.

W ostatnim tygodniu przygotowań przed startem ligi gliwiczanie spotkają się jeszcze w meczach kontrolnych z Ruchem Chorzów i GKS-em Tychy.

Tak prezentuje się plan przygotowań Piasta Gliwice:

18.06 - powrót do treningów
26.06 - wyjazd na zgrupowanie do Gniewina
28.06 - sparing: Radunia Stężyca
02.07 - sparing: Lechia Gdańsk
06.07 - sparing: Arka Gdynia
07.07 - powrót ze zgrupowania
15.07 - sparing: Ruch Chorzów i GKS Tychy
22.07 - pierwszy mecz ligowy

CZYTAJ TAKŻE: Na co stać Piasta w przyszłym sezonie?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo