Podolski zachęca do przyjścia na Widzew!

Podolski zachęca do przyjścia na Widzew!

Lukas Podolski w sparingu Górnika Zabrze z Worskłą Połtawa / fot. gornikzabrze.pl

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Jak już pisaliśmy, piątkowy mecz Górnika z Widzewem zapowiada się niezwykle interesująco. Można spodziewać się bowiem kompletu publiczności. Zresztą nie może być inaczej, skoro do przyjścia na mecz zachęca sam Lukas Podolski!

A zachęca w dość oryginalny sposób. Mistrz świata z 2014 roku wśród tych, którzy przyjdą na mecz, wylosuje jednego szczęśliwca. Szczęśliwiec ten otrzyma koszulkę Poldiego oraz, tu cytat: „wyjątkowe zaproszenie”. 

Będzie komplet?

–  Mamy podstawy, by spodziewać się kompletu widzów – mówił wczoraj Konrad Kołakowski, rzecznik prasowy Górnika Zabrze, cytowany przez Dziennik Zachodni. Do wczoraj wiadomo było o 7500 sprzedanych biletach, co jest niezłym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że zazwyczaj kupno ich przyspiesza w okolicach rozpoczęcia meczu. 

Kibice Górnika mocno mobilizują się, aby w piątek wypełnić stadion przy ul. Roosevelta po brzegi. Na facebookowych forach kibicowskich coraz głośniej o akcji „Nabity młyn”. 

– Są takie mecze, gdzie stawką jest wysokie miejsce w tabeli, są też takie mecze, gdzie liczy się to, żeby zrobić roz*** na trybunach! Nadchodzący szpil z Widzewem definitywnie zalicza się do tej drugiej grupy (…) Torcida ma być tego dnia wypchana po brzegi. Każdy z nas ma zadbać o to, by o tym meczu zawczasu usłyszał jego brat, kuzyn, kumpel z pracy i wszystkie ziomki z osiedla. Tak aby wszyscy wiedzieli, że 28 października o godzinie 20:30 widzimy się na młynie, a potem przez cały mecz zdzieramy gardła i robimy wszystko, o co poprosi nas młynowy lub ultrasi – czytamy na jednej z grup kibiców Górnika

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Górnik ZabrzeLukas Podolski

Dodaj komentarz