Podolski z golem sezonu?! [WIDEO]

Podolski z golem sezonu?! [WIDEO]
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Co to był za gol! Pocisk ziemia-powietrze to mało powiedziane. Nieprawdopodobnie przymierzył Lukas Podolski w meczu z Pogonią.

Była 73. minuta. Górnik był w gazie. Prowadził już 3:1. Pogoń zaczynała coraz mocniej dochodzić do głosu. Zabrzanie raczej stawiali na kontratak. Defensywa gospodarzy ma to do siebie, że z reguły jest ustawiona dość wysoko. Co za tym idzie – jej golkiper również hasa sobie dość daleko przed polem karnym.

A jak jesteś bramkarzem i wychodzisz przed pole karne, musisz mieć świadomość, że ktoś może to wykorzystać. Tym bardziej, jeśli Twoim przeciwnikiem jest mistrz świata z 2014 roku – Lukas Podolski! Co najlepszego zrobił były reprezentant Niemiec, można zobaczyć poniżej…

Reklama

Tym samym Górnik odniósł drugie efektowne zwycięstwo z rzędu, a Poldi zdobył kolejnego pięknego gola z… niemałego dystansu. Kto wie, czy ten gol nie będzie trafieniem sezonu. W obecnych rozgrywkach troszkę ładnych bramek oglądaliśmy, ale dzisiejsze autorstwa Podolskiego wydaje się być mocnym kandydatem!

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Górnik ZabrzeLukas PodolskiPKO Ekstraklasa

Dodaj komentarz