Podolski w doborowym towarzystwie. Włoski portal wyróżnił piłkarza Górnika!

Podolski w doborowym towarzystwie. Włoski portal wyróżnił piłkarza Górnika!
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Piłkarz Górnika Zabrze znalazł się w doborowym towarzystwie. Lukas Podolski, bo o nim mowa, zasłynął jednym z najładniejszych trafień w 2022 roku za co wyróżnił go włoski serwis „Sportface”.

Wśród wyróżnionych przez Włochów znaleźli się chociażby Mbappé czy Haaland, a najładniejszym trafieniem okazał się gol Richarlisona przeciwko reprezentacji Serbii na zeszłorocznym mundialu. Lukas Podolski zajął w plebiscycie piąte miejsce. 

Bomba w Szczecinie

Chodzi rzecz jasna o trafienie Podolskiego w meczu z Pogonią Szczecin. Mistrz świata z 2014 roku przelobował niezwykle silnym strzałem z własnej połowy golkipera Pogoni i tym samym zachwycił nie tylko całą Polskę, ale i niemalże cały świat, o czym zresztą świadczy wspomniany plebiscyt włoskiego medium. 

Reklama

Podolski przyzwyczaił nas do świetnych bramek. To jest jedno z najfajniejszych – pisał „Sportface”. Nie da się ukryć, że popularny „Poldi” potrafi uderzyć z dystansu. Tylko w tym sezonie zdobył kilka wspaniałych bramek zza szesnastki, w tym chociażby dwa w jednym meczu – w Pucharze Polski przeciwko GKS-owi Katowice. 

Niejednokrotnie można było spotkać opinię, jakoby Podolski zachwycał kibiców nawet podczas rozgrzewki, kiedy to popisuje się swoją kapitalnie ułożoną lewą stopą. Jest wielce prawdopodobne, że wiosną ujrzymy kolejne jego piękne trafienia w barwach Górnika!

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Górnik ZabrzeLukas PodolskiPKO Ekstraklasa

Dodaj komentarz