Piłkarz Piasta w jedenastce 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy!

Piłkarz Piasta w jedenastce 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy!

Biuro Prasowe GKS Piast SA

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Piast Gliwice na zakończenie roku odniósł pierwsze zwycięstwo od ponad trzech miesięcy, a duży w nim udział przypadł jednemu z jego piłkarzy, Michałowi Chrapkowi. Dobra dyspozycja pomocnika zaowocowała znalezieniem się wśród najlepszych piłkarzy kolejki!

Gliwiczanie w ostatnim tegorocznym meczu ograli 3:1 na wyjeździe Lechię Gdańsk i dzięki temu wygrzebali się ze strefy spadkowej. O tym czy będą mieli okazję zimować nad czerwoną strefą przekonamy się w piątek, kiedy wspomniana Lechia zmierzy się z Górnikiem Zabrze w zaległym meczu drugiej kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Chrapek w jedenastce kolejki

Michał Chrapek miał duży udział we wczorajszym triumfie. Najpierw po jego strzale z dystansu Dusan Kuciak przypadkowo wpakował piłkę do bramki, a w ostatniej akcji spotkania pomocnik Piasta sam skierował futbolówkę do siatki, już na dobre zamykając mecz.

Uczucie wygrywania to jest coś za czym bardzo tęskniłem. To jest bardzo fajne i przyjemne w sporcie. Mam nadzieję, że na wiosnę będziemy mieli więcej okazji do poczucia czegoś takiego. Runda dobiega końca. Teraz przed nami odpoczynek, później wracamy i zabieramy się do pracy – mówił po wczorajszym meczu bohater Piasta, Michał Chrapek, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Przed nami trudna wiosna i zdajemy sobie z tego sprawę. Uważam, że ta część sezonu była bardzo trudna. Dla mnie chyba najtrudniejsza odkąd jestem w Piaście. Bardzo się cieszę, że zakończyła się zwycięstwem. Wiemy, że nie zajmujemy miejsca w tabeli, które chcielibyśmy, ale mam nadzieję, że krok po kroku będzie coraz lepiej – dodał.

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Michał ChrapekPiast GliwicePKO Ekstraklasa

Dodaj komentarz