Karnety na mecze GKS-u Katowice już w sprzedaży

Karnety na mecze GKS-u Katowice już w sprzedaży

fot. GKS Katowice

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Wystartowała sprzedaż karnetów na domowe mecze GKS-u Katowice w Fortuna 1 Lidze. Swój pierwszy mecz przy Bukowej GieKSa rozegra 24 lipca.

Karnety na mecze GKS-u już dostepne

W czwartek 29 czerwca rozpoczęła się sprzedaż karnetów na ligowe mecze GKS-u. Ceny karnetów wynoszą: 300 zł („Blaszok”), 375 zł (Trybuna Główna), 225 zł (ulgowy na cały stadion), 1800 zł (VIP) i 5500 zł (VIP Premium). Dzieci do lat 13 mają darmowy wstęp na mecz po uprzednim odebraniu karnetu lub biletu w Systemie Biletowym GieKSy.

Karnety obejmują wszystkie domowe mecze ligowe oraz ewentualny pierwszy domowy mecz Pucharu Polski. Co ważne, te wejściówki nie obejmują ewentualnych meczów barażowych. Wejściówki można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8.

GieKSa zainauguruje rozgrywki Fortuna 1 Ligi wyjazdowym spotkaniem z ŁKS-em Łódź, które odbędzie się 16 lipca o godz. 20.00. Pierwszy mecz przy Bukowej zaplanowany jest na niedzielę 24 lipca o godz. 18.00. W Katowicach podejmiemy wówczas spadkowicza z Ekstraklasy, czyli Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

CZYTAJ TAKŻE >>> Do GKS-u Katowice dołączył napastnik ze Szwecji

Reklama

Co z biletami na mecze GKS-u?

Jak informuje klub, sprzedaż biletów rozpocznie się w późniejszym terminie, ale znane są już ceny wejściówek jednorazowych.

Będą one wynosić: 20 zł („Blaszok”), 25 zł (Trybuna Główna), 15 zł (ulgowy na cały stadion), 50 zł (rodzinny dla dwójki dorosłych i maksymalnie trójki dzieci). 

W przypadku spotkań „TOP” (mecze z Wisłą Kraków, Ruchem Chorzów, Zagłębiem Sosnowiec, GKS-em Tychy) ceny będą wyższe: 30 zł (normalny na cały stadion), 15 zł (ulgowy na cały stadion), 60 zł (rodzinny).

CZYTAJ TAKŻE >>> Czołowy obrońca ligi dołączył do GKS-u Katowice

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Katowice

Dodaj komentarz