Jastrzębski Węgiel ma nowego przyjmującego

Jastrzębski Węgiel ma nowego przyjmującego
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Kamil Dębski podpisał kontrakt z Jastrzębskim Węglem.

Kamil Dębski został nowym przyjmującym Jastrzębskiego Węgla. 25-latek poprzedni sezon spędził w Stali Nysa, w której rozegrał 36 meczów. Najwięcej punktów zdobył w starciu ligowym z Indykpolem AZS Olsztyn (14).

W sezonie 2015/2016 został włączony do pierwszego zespołu Trefla Gdańsk. Wówczas zadebiutował w PlusLidze oraz w Lidze Mistrzów. Później natomiast reprezentował kluby z niższych klas rozgrywkowych z:  Zawiercia (awans do PlusLigi), Rybnika (II liga), Jaworzna (Krispol 1. Liga) oraz Krakowa (wspólne występy z Jakubem Macyrą w Tauron 1. Lidze).

Reklama

– Jastrzębski Węgiel to wielki klub z wielkimi tradycjami i ambicjamico idealnie wpisuje się w moją perspektywę. Do tego są tu super kibice, więc nie mogę się doczekać, żeby rozpocząć współpracę z klubem. Przychodzę tutaj z takimi oczekiwaniami, żeby poprawić swoją grę i swoje umiejętności, czerpać garściami z tego całego otoczenia, od wszystkich chłopaków z zespołu, od trenerów i żeby zrobić kolejny krok naprzód – powiedział przyjmujący, który z podpisał roczny kontrakt z Jastrzębskim.

fot: Jastrzębski Węgiel

Reklama
Reklama

Siatkówka

Jastrzębski Węgiel

Dodaj komentarz