Jastrzębski Węgiel faworytem do złota w Plus Lidze [ZDANIEM KIBICÓW]

Jastrzębski Węgiel faworytem do złota w Plus Lidze [ZDANIEM KIBICÓW]

fot: Jastrzębski Węgiel

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Kto wygra Plus Ligę? Według naszych czytelników faworyt jest jeden.

Na naszym Twitterze zapytaliśmy kibiców, kto według nich jest faworytem do wygrania Plus Ligi? Według czytelników Katowickiego Sportu faworytem do złota jest Jastrzębski Węgiel.

Jastrzębski nie popełni błędu z poprzedniego sezonu?

Aktualnie jastrzębianie zajmują drugie miejsce, a do pierwszej Resovii tracą tylko seta. Obie drużyny wygrały wszystkie cztery spotkania. Rzeszowianie mają bilans 12:1, a Jastrzębski 12:2.

 Pierwszy poważny sprawdzian, ale to początek sezonu. Podchodzimy do tego na spokojnie, nie otwierajmy szampanów i nie mówmy, że jesteśmy faworytem do złota. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy jednym z głównych pretendentów do mistrzostwa Polski, bo mamy bardzo mocny skład, ale to tylko papier. Przed nami jeszcze cała masa meczów, których jedna osoba nie byłaby pewnie w stanie zliczyć. Sądzę, że za dwa dni nikt już nie będzie pamiętał o naszym spotkaniu z zespołem z Zawiercia, ale tak już ta nasza liga wygląda – mówił niedawno Tomasz Fornal, przyjmujący Jastrzębskiego.

Rok temu w finale play-offów, drużyna z Jastrzębia musiała uznać wyższość ZAKS-y, która pokonała ich w finale. W tym roku kędzierzynianie radzą sobie tak dobrze i zdążyli już przegrać z innym śląskim zespołem Aluron CMC Wartą Zawiercie.

Reklama
Reklama

Siatkówka

Aluron CMC Warta ZawiercieBBTS BielskoGKS KatowiceJastrzębski Węgiel

Dodaj komentarz