Górnik Łęczna mobilizuje się na mecz z Piastem. „Postaramy się pójść za ciosem”

Górnik Łęczna mobilizuje się na mecz z Piastem. „Postaramy się pójść za ciosem”

Wikimedia

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Piast mimo swoich kłopotów jest faworytem meczu z nami, bez dwóch zdań – mówił przed dzisiejszym meczem dyrektor sportowy Górnika Łęczna, Veljko Nikitović, w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego”.

Górnik Łęczna podejmie dziś w ramach 1/8 finału Pucharu Polski Piasta Gliwice. Dla łęcznian to duże wydarzenie, ostatnio wyeliminowali bowiem innego ekstraklasowicza – Koronę Kielce. 

Piast mimo swoich kłopotów jest faworytem meczu z nami, bez dwóch zdań. Ma nowego trenera i bardzo dużą jakość zawodników indywidualnych. Ale powalczymy – uważa Nikitović. – Nie zadeklaruję, że czwarty raz w historii awansujemy do 1/4 finału rozgrywek. Zamiast tego powiem, że spróbujemy – dodaje. 

Reklama

Są na fali

Górnik mimo kiepskiego początku sezonu jest ostatnio w niezłej dyspozycji. W pięciu ostatnich meczach zanotował siedem punktów, a ostatnio pokonał na wyjeździe faworyzowaną Wisłę Kraków. 

Zespół czuje się dobrze przed tym spotkaniem, wygrana z Wisłą Kraków dodała mu pewności siebie i postaramy się pójść za ciosem. Jeśli przegramy, końca świata nie będzie, bo już w niedzielę mamy mecz z Puszczą Niepołomice. Zdobywanie punktów w lidze jest najważniejsze – przekonuje dyrektor sportowy Górnika. 

Mecz Górnika Łęczna z Piastem Gliwice odbędzie się dziś o 17:30. 

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

Piast GliwicePuchar Polski

Dodaj komentarz