GKS Tychy nadal bez wygranej

GKS Tychy nadal bez wygranej
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

GKS Tychy przegrał wysoko z Miedzią Legnica.

GKS Tychy przegrał aż 0:3 z Miedzią Legnica. Podopieczni Artura Derbina mają na koncie remis z ŁKS-em ,porażkę z Resovią i porażkę z Miedzią. Słaby początek jak na faworyta do awansu.

W pierwszej połowie oprócz prób Makucha i Garucha nie działo się nic. Ani Miedzianka, ani Tyszanie nie byli w stanie udowodnić dominacji na boisku.

Reklama

Drugą połowę zdominowali goście. Najpierw W 50. minucie ładną bramkę strzelił Krzysztof Drzazga. Za chwilę wyegzekwował karnego i było już 2:0 Miedź dominowała dalej i kwestią czasu było aż zdobędzie trzeciego gola. Udało się tu w 84. minucie spotkania Makuchowi. GKS Tychy ma po trzech kolejkach jeden punkt. W następnej zagra z równie słabym Podbeskidziem. Czy wreszcie się przebudzi?

GKS Tychy – Miedź Legnica 0:3 (0:0)

Bramki: 50′ 57′ k. Drzazga, 84′ Makuch

Reklama

GKS: Jałocha – Wołkowicz, Szymura (64′ Paprzycki), Nedić, Mańka, Janiak (80′ Staniucha), Żytek, Grzeszczyk, Steblecki (64′ J.Piątek), K.Piątek (65′ Kargulewicz), Malec (65′ Jaroch)

Miedź: Lenarcik – Matuszek, Garuch (89′ Pojasek), Dominguez (85′ Lehaire), Drzazga (71′ Zapolnik), Aurtenetxe, Tront, Carolina, Mijusković, Śliwa (71′ Stróżyński), Makuch (85′ Bednarski)

Żółte kartki: 26′ Grzeszczyk, 67′ Kargulewicz, 80′ Dominguez

Reklama

Sędzia: Jacek Małyszek

fot: GKS Tychy

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Tychy

Dodaj komentarz