GKS Katowice na zwycięstwo musi jeszcze poczekać!

GKS Katowice na zwycięstwo musi jeszcze poczekać!
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Podopieczni trenera Rafała Góraka rozegrali kolejny mecz kontrolny przed startem rundy wiosennej Fortuna 1 ligi. Piłkarze GKS-u zremisowali z trzecioligowym Rekordem Bielsko-Biała 2:2.

W I połowie meczu padły aż cztery bramki. Prowadzenie dla GieKSy zdobył już w 10 minucie gry Jakub Arak. Później skuteczniejsi byli bielszczanie. Najpierw nieporozumienie w szeregach gospodarzy wykorzystał Filip Waluś, a potem szybką kontrę skutecznie wykończył Daniel Świderski. Wyrównującą bramkę dla GKS-u strzelił niezawodny Adrian Błąd. W składzie zespołu z Katowic na drugą połowę doszło do kilku zmian. GieKSa miała w tej części wyraźną przewagę i częściej gościła na połowie przeciwnika. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie.

Wciąż bez wygranej w tym roku

Piłkarze GieKsy w tym roku jeszcze nie wygrali spotkania. Mimo że to są mecze przygotowujące do rundy wiosennej rozgrywek, to gra drużyny lekko mówiąc nie zachwyca. Zarówno w meczu z Odrą Opole jak i z Rekordem Bielsko-Biała, piłkarze GKS-u stracili po dwie bramki. Kolejny sparing podopieczni trenera Rafała Góraka rozegrają już na obozie w Turcji.

W dniach 18-28 stycznia zespół będzie przebywał na zgrupowaniu w tureckiej miejscowości Lara, w ramach którego drużyna z Katowic rozegra aż trzy mecze sparingowe.

Reklama

Przypomnijmy tylko że pierwszy mecz rundy wiosennej piłkarze GKS-u rozegrają w niedzielę 12 lutego o godz. 15:00. A rywalem aktualnie siódmej drużyny Fortuna 1 ligi będzie Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Reklama

Piłka Nożna

GKS Katowice

Dodaj komentarz