Farid Ali wierzy w utrzymanie GKS-u Jastrzębie

Farid Ali wierzy w utrzymanie GKS-u Jastrzębie
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

W spotkaniu przeciwko Chrobremu Głogów Farid Ali zdobył swojego pierwszego gola w tym sezonie. Przeczytajcie, co po ostatnim gwizdku powiedział pomocnik.


– Wyszliśmy od pierwszej minuty bardzo zaangażowani i zmotywowani, żeby to spotkanie wygrać. Chcieliśmy strzelić jak najszybciej gola, co się udało i walczyliśmy jeden za drugiego na każdym metrze kwadratowym boiska. Cały czas staraliśmy się grać do przodu, co zaowocowało trzeba zdobytymi golami.

– W drugiej połowie trochę niepotrzebnie się cofnęliśmy i daliśmy Chrobremu grać. Nie mieliśmy takiego założenia, ale wydaje mi się, że może siedzi nam w głowach – nie wiem, może ta sytuacja w tabeli – i musimy nad tym pracować, żeby cały czas szukać kolejnych goli. Wiadomo, że jesteśmy w trudnej sytuacji, ale musimy walczyć do samego końca i szanować wszystkie zdobyte punkty.

– Czy zmiana ustawienia nam pomogła? Ciężko oceniać po jednym meczu. Dzisiaj to pomogło i wygraliśmy, ale musimy to potwierdzić w kolejnych spotkaniach. Chrobry chyba nie spodziewał się, że zagramy w taki sposób i ich zaskoczyliśmy. Dopóki mamy szansę na utrzymanie, będziemy walczyć o każdy punkt do samego końca

Fot GKS Jastrzębie

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Jastrzębie

Dodaj komentarz