Dzielnicowe Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych

Dzielnicowe Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych
Reklama
Reklama
Czas 2 min czytania

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach oraz GKS Katowice zapraszają do udziału w Dzielnicowych Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych.

Gorąco zachęcamy uczniów katowickich szkół podstawowych do sportowej aktywności w maju. MOSiR i GKS proponują spędzanie czasu na świeżym powietrzu poprzez udział w Dzielnicowych Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych. To nie tylko szansa na przeżycie sportowej przygody, ale także na wygranie atrakcyjnych nagród.

Zawody rozgrywane będą w trakcie pięciu turniejów dzielnicowych organizowanych na obiektach MOSiR-u. Ich podsumowanie stanowić będzie Wielki Finał, który odbędzie się w Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca. W turnieju wezmą udział reprezentacje szkół podstawowych (każda szkoła może zgłosić maksymalnie dwie drużyny). Udział w imprezie jest darmowy!

Harmonogram rozgrywek
▪ 09.05.2022 r. Poniedziałek godz. 9:30 – Turniej Śródmieścia – boisko Słowian,
▪ 13.05.2022 r. Piątek godz. 9:30 – Turniej Dzielnic Północnych – boisko Gliwicka,
▪ 16.05.2022 r. Poniedziałek godz. 9:30 – Turniej Dzielnic Zachodnich – boisko Bugla,
▪ 20.05.2022 r. Piątek 9:30 godz. – Turniej Dzielnic Wschodnich – boisko Hetman,
▪ 23.05.2022 r. Poniedziałek godz. 9:30 – Turniej Dzielnic Południowych – boisko Boya Żeleńskiego,
▪ 01.06.2022 r. Poniedziałek godz. 9:00 – Wielki Finał.

Na wszystkich turniejach obecni będą przedstawiciele GKS-u Katowice, którzy zadbają o profesjonalne rozgrzewki, fachowe uwagi i wyróżnią najlepszych zawodników. Specjalne nagrody czekają na uczestników Wielkiego Finału. Drużyna, która sięgnie po Mistrzostwo Katowic wygra udział w profesjonalnym treningu pod okiem sztabu szkoleniowego GKS-u. Zespoły, które znajdą się na podium wygrają sprzęt sportowy dla swoich szkół (I m-ce – 3000 zł, II m-ce – 2000 zł, III m-ce – 1000 zł).

Zachęcamy katowickie szkoły do zgłoszeń swoich drużyn. Ostateczny termin to 5 maja. Szczegółowy regulamin mistrzostw można znaleźć na www.mosir.katowice.pl.

Reklama
Reklama

Piłka Nożna

GKS Katowice

Dodaj komentarz