Dotkliwa porażka Rekordu Bielsko-Biała

Dotkliwa porażka Rekordu Bielsko-Biała
Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Piłkarki Rekordu Bielsko-Biała przegrały z TME SMS Łódź.

Piłkarki TME SMS pokonały Rekord Bielsko Biała aż 8:0. –  Mogłoby się wydawać, że będzie to łatwe spotkanie, lecz piłka wielokrotnie uczyła pokory i my tę pokorę mamy. Kalendarz naprawdę ułożył się dla nas korzystnie. Oczywiście mecz z Rekordem traktujemy jak normalne ligowe spotkanie, ale chcemy przećwiczyć też pewne elementy taktyczne – powiedział przed spotkaniem Marek Chojnacki, trener łodzianek.

Jeżeli w następnych meczach jego drużyna wdroży schematy przećwiczone w meczu z Bielskiem, to mistrzostwo Polski będzie formalnością. Gole dla łódzkiego zespołu zdobyły Anna Rędzia, Dominika Kopińska, Klaudia Jedlińska, Gabriela Grzybowska i Julia Kolis. Oby łodzianki utrzymały formę, bo w następnych spotkaniach tak łatwo nie będzie –  Po meczu z Rekordem czekają nas trzy kluczowe spotkania. Pokażą one, w którym miejscu jesteśmy i o co będziemy walczyć. Dodatkowo pomiędzy meczami z Sosnowcem oraz Łęczną rozegramy spotkanie Pucharu Polski w Olsztynie. Zobaczymy, co uda nam się zrealizować – zapowiedział Chojnacki.

Reklama

TME SMS – Rekord Bielsko Biała 8:0 (4:0)

fot: Rekord Bielsko-Biała

Rekord: Mostowa – Gutowska (51. Kupiak), Vyshnevska, Czyż (46. Gąsiorek), Rżany, Wycisk, Kłębek, Szafran (46. Chóras), Nowacka (46. Moskała), Skolarz, Adamek

Reklama

fot: Rekord

Reklama

Piłka Nożna

Rekord Bielsko-Biała

Dodaj komentarz