Ciekawe wzmocnienie Ruchu Chorzów. „Trafiam do ambitnej drużyny”

Ciekawe wzmocnienie Ruchu Chorzów. „Trafiam do ambitnej drużyny”

Ruch Chorzów

Reklama
Reklama
Czas < 1 min czytania

Michał Feliks wypożyczony do Ruchu Chorzów. 24-letni piłkarz Radomiaka Radom w Chorzowie spędzi rundę wiosenną, ale co równie istotne w umowę między klubami zawarto również opcję pierwokupu. 

Michał Feliks urodził się 19 marca 1999 r. w Krakowie. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Cracovii. Następnie szkolił się w AP 21 Kraków, francuskim FC Nantes i Wiśle Kraków. 

Od 2019 r. był zawodnikiem Garbarni. Poprzedni sezon, w którym strzelił 9 bramek na boiskach II ligi, zaowocował transferem do Radomiaka. W barwach zespołu z Radomia rozegrał jesienią trzynaście spotkań, w których zdobył dwa gole. Feliks jest napastnikiem, ale może grać także jako skrzydłowy.

Reklama

Bardzo się cieszę, że udało się dopiąć wszystkie formalności. Trafiam do ambitnej drużyny, która ma określony cel. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc w jego realizacji – mówił Feli po podpisaniu umowy, cytowany przez oficjalną stronę klubu. 

Kolejny ciekawy ruch

Przypomnijmy, że to kolejne ciekawe wzmocnienie Ruchu Chorzów. Wcześniej „Niebiescy” również za zasadzie wypożyczenia pozyskali Przemysława Maja z rewelacji rundy jesiennej PKO BP Ekstraklasy – Stali Mielec. 

Reklama

Przychodzę tutaj, żeby grać i pomóc drużynie w realizacji celów. Trenowałem w Chorzowie już w grudniu i jestem pod dużym wrażeniem zespołu. Widać, że zawodnicy są przeambitni, na boisku pomagają sobie nawzajem, jest dużo podpowiedzi, dobra komunikacja, do tego fajne podejście trenerów – zachwyca się nowy nabytek Ruchu. 

Reklama

Piłka Nożna

Fortuna 1 LigaMichał FeliksPrzemysław MajRuch Chorzów

Dodaj komentarz