reklama

Aluron CMC Warta Zawiercie z kolejnym zwycięstwem w Lidze Mistrzów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Aluron CMC Warta Zawiercie z kolejnym zwycięstwem w Lidze Mistrzów - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
BokSiatkarze Aluron CMC Warty Zawiercie zanotowali trzecie zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów. Wicemistrzowie Polski pokonali Allianz Mediolan 3:2 i umocnili się na prowadzeniu w grupie C Ligi Mistrzów. Aluron CMC Warta Zawiercie z trzecim zwycięstwem z rzędu w Lidze Mistrzów Aluron CMC Warta Zawiercie odniosła trzecie zwycięstwo w trzecim meczu tej edycji Ligi Mistrzów. Tym razem podopieczni Michała Winiarskiego pokonali na wyjeździe Allianz Mediolan 3:2 i przewodzą w tabeli grupy C. Wcześniej wicemistrzowie Polski wygrywali z Knack Roeselare i Hypo Tirol Innsbruck.Spotkanie w Mediolanie było ciekawym dla trenerów obydwu drużyn.

Siatkarze Aluron CMC Warty Zawiercie zanotowali trzecie zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów. Wicemistrzowie Polski pokonali Allianz Mediolan 3:2 i umocnili się na prowadzeniu w grupie C Ligi Mistrzów.

Aluron CMC Warta Zawiercie z trzecim zwycięstwem z rzędu w Lidze Mistrzów

Aluron CMC Warta Zawiercie odniosła trzecie zwycięstwo w trzecim meczu tej edycji Ligi Mistrzów. Tym razem podopieczni Michała Winiarskiego pokonali na wyjeździe Allianz Mediolan 3:2 i przewodzą w tabeli grupy C. Wcześniej wicemistrzowie Polski wygrywali z Knack Roeselare i Hypo Tirol Innsbruck.

Spotkanie w Mediolanie było ciekawym dla trenerów obydwu drużyn. Michał Winiarski pracował bowiem w Bełchatowie z Roberto Piazzą i pozyskiwał od niego trenerskie tajniki, jako drugi trener Skry.

Spotkanie Warty z mediolańczykami obfitowało w wiele emocji. Goście z Zawiercia nie rozegrali pierwszego seta, tak jak sobie zakładali i przegrali go zasłużenie 17:25. Wicemistrzowie Polski odbili się jednak w drugim secie, którego wygrali 25:20, doprowadzając do remisu. Najbardziej zacięta była chyba trzecia partia. Tę również wygrali siatkarze Warty, ale dopiero 26:24. Nie zmienia to jednak faktu, że byli już na prowadzeniu 2:1 i blisko kolejnego zwycięstwa. Wygranej za trzy punkty jednak nie było, bo gospodarze doprowadzili do remisu w czwartym secie, wygrywając go do 19. O wszystkim zadecydował tie-break. W nim więcej zimnej krwi zachował zespół z Polski. Warta wygrała 15:12 i cały mecz 3:2.

Aluron CMC Warta Zawiercie pozostaje niepokonana w tej edycji Ligi Mistrzów. Podopieczni Michała WIniarskiego prowadzą w grupie C z ośmioma punktami po trzech meczach. Drugi jest zespół z Mediolanu z sześcioma oczkami. Na kolejnych miejscach plasują się: Knack Roeselare (1 punkt) i Hypo Tirol Innsbruck bez żadnej zdobyczy.

Allianz Mediolan - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:3 (25:17, 20:25, 24:26, 25:19, 12:15)

Aluron CMC Warta: Tavares, Ensing, Kwolek, Russell, Gladyr, Bieniek, Perry; Butryn, Markiewicz, Nowosielski, Łaba

https://www.youtube.com/watch?v=diHS0Ao7IEE
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo