Dwa smutne pożegnania

W czwartek, 2 czerwca, odbędzie się pogrzeb Stanisława Tkocza, w piątek, 3 czerwca, Krystiana Rempały.

Krystian Rempała
 /  fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Jak informuje portal ROW-u Rybnik, w piątek, 3 czerwca, o godzinie 13.00 odbędzie się pogrzeb Krystiana Rempały, który zmarł 28 maja w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. To tragiczne następstwo wypadku, do jakiego doszło na torze w Rybniku.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w kościele pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach, skąd nastąpi odprowadzenie na cmentarz w Mościcach.


Rodzina Krystiana Rempały apeluje i prosi o nieprzynoszenie kwiatów na pogrzeb. Można zostawić pożegnalny list. Pieniądze, które miały być przeznaczone na wieńce, można wpłacić na organizacje charytatywne.


Z kolei od środy w siedzibie Unii Tarnów dostępna będzie księga kondolencyjna, w której wpis będzie mogła dokonać każda osoba chcąca uczcić pamięć Krystiana. Będzie ona dostępna w godzinach od 8 do 21.


Z kolei 2 czerwca w niemieckim Ettlingen niedaleko Karlsruhe, odbędzie się pogrzeb Stanisława Tkocza, jednego z najlepszych żużlowców w historii ROW Rybnik, byłego dwukrotnego drużynowego mistrza świata. Zmarł w wieku 80 lat.

Z tej samej kategorii