Paula Kania zagra w finale debla WTA Tour w Pradze

Polska tenisistka zbierająca punkty, które dadzą jej prawo startu na IO w Rio, na turnieju w Pradze już dotarła do finału.

 Paula Kania
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Zawodniczka Czernych Bytom Paula Kania wraz z Marią Irigoyen (Argentyna) awansowała do finału gry podwójnej turnieju WTA Tour rozgrywanego w Pradze. W półfinałowym pojedynku Kania i Irigoyen pokonały 6:4, 6:2 reprezentantki Stanów Zjednoczonych Raquel Atawo i Abigail Spears.

Pula nagród turnieju to 500 dolarów.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~uważny obserwatorUżytkownik anonimowy
~uważny obserwator :
No photo~uważny obserwatorUżytkownik anonimowy
Aha, już Polka i zawodniczka Czarnych Bytom. Ale jak przegra znowu u Was będzie.... Wiecie? JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI, jakkolwiek manipulacje trzeba ścigać i piętnować, waląc prawdę czyli nie tak łagodnie jak ja nazywając niecnych manipulatorów. Och, wystarczy że znowu coś przegra, to będzie u Was oczywiście Sosnowiczanką. Policzcie sobie - a zresztą, po co, pewnie dobrze wiecie, co robicie, robiąc świadomie. Już od pewnego czasu Wam się przyglądałem. Kto wie, czy nie w wypadku też innych sportów i zespołów, że jak z Zagłębia, to dobrze w negatywnym świetle pisać, jak jakieś zagłębiowskie sukcesy, to należy przypomnieć o "drużynach województwa śląskiego". Niemniej - co do innych sportów, nie pamiętam tak dokładnie. W przypadku P. Kani jednak, to aż śmiać się i płakać chce.
28 kwi 16 20:31 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii