"Diablo" miał wypadek samochodowy

Krzysztof Włodarczyk jadąc w środę wieczorem do Sosnowca rozbił auto.

Krzysztof Włodarczyk
 /  fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Dziś o godzinie 15.30 w sosnowieckiej sali widowiskowo-koncertowej „Muza” przy ulicy Warszawskiej odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia uczestników bokserskiej gali Sosnowiec Boxing Night, która odbędzie się w piątek 4 marca w hali przy Żeromskiego. Wstęp na ważenie jest wolny, więc będzie mógł w niej uczestniczyć każdy.

Największe zainteresowanie będzie oczywiści towarzyszyło byłemu dwukrotnemu mistrzowi świata - federacji IBF i WBC - w junior ciężkiej, Krzysztofowi „Diablo” Włodarczykowi (49. zw. - 35 KO, 3 por., 1 rem.), który zmierzy się z Rosjaninem Walerym Brudowem (42 zw. - 28 KO, 7 por.). W środę wieczorem, gdy jechał do Sosnowca miał niegroźny wypadek samochodowy, ale według organizatorów jego występ jest niezagrożony, aczkolwiek przejdzie dokładne badania lekarskie.

- Miałem dobre sparingi, między innymi z Łukaszami Zygmuntem i Rusiewiczem. Ten drugi przyjechał do mnie po treningach z Marco Huckiem, więc postawił mi trudne warunki. Jestem szybki i dynamiczny, a trener chwalił mnie, że zadaję dużo ciosów seriami, a wcześniej miał do mnie pretensje, że biję tylko pojedynczymi. Sam jestem ciekaw jak wypadnę w ringu po półtorarocznej przerwie, ale czuję, że jestem w dobrej formie. Jaka będzie taktyka na Brudowa? Tak walczyć, żeby wygrać. Mam mocny lewy prosty, a reszta już pójdzie sama. Będzie dobrze... mówi "Diablo" przed swoim występem w hali przy Żeromskiego.

Z tej samej kategorii