De Giorgi: Popełniliśmy wiele błędów

- Nie byliśmy w stanie odbić się od tego średniego poziomu, jaki prezentowaliśmy. Mimo woli walki i sporych chęci, nie potrafiliśmy się zaprezentować lepiej - powiedział po przegranym meczu ze Słowenią trener reprezentacji Polski.

Polska - Slowenia
 fot. Rafał Oleksiewicz  /  źródło: Pressfocus

Nie tak miały wyglądać te mistrzostwa Europy w wykonaniu polskich siatkarzy. Biało-czerwoni przegrali w Krakowie ze Słowenią 0:3 w barażu o wejście do ćwierćfinału. - Byliśmy słabsi w wielu elementach - skwitował porażkę naszej drużyny trener kadry, Ferdinando De Giorgi. - Różnica pomiędzy oboma zespołami uwidoczniła się w grze daleko od siatki. Także nasz atak popełniał wiele błędów. W pierwszym secie prowadziliśmy wyrównaną grę i byliśmy najbliżej zwycięstwa, ale w końcówce popełniliśmy za dużo błędów. W kolejnych partiach cały czas goniliśmy przeciwników i było nam coraz trudniej - dodał włoski szkoleniowiec w rozmowie z Polsatem Sport.

 

Bilans reprezentacji Polski na tych mistrzostwach Europy to dwa zwycięstwa i dwie porażki. Przegrane z Serbią i Słowenią były kluczowe dla losów naszych siatkarzy w całym turnieju. - To są dwa różne mecze, ale zarówno z Serbią, jak i ze Słowenią nie potrafiliśmy odwrócić losów spotkania. Nawet zawodnicy wchodzący z ławki popełniali błędy. Nie byliśmy w stanie odbić się od tego średniego poziomu, jaki prezentowaliśmy. Mimo woli walki i sporych chęci, nie potrafiliśmy się zaprezentować lepiej - zakończył Ferdinando De Giorgi.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~AnderUżytkownik anonimowy
~Ander :
No photo~AnderUżytkownik anonimowy
Antiga wroc.niepotrzebnie go zeolniliscie!!!!to jest trener.nauczyl gry w siatke.zdobyl ms a ten pan.az zal patrzec
1 wrz 17 13:20
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii