Mark Lebedew: Mamy szansę na medal i chcemy go zdobyć

W najbliższy wtorek Jastrzębski Węgiel rozegra ostatni mecz tego sezonu w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, podejmując w dwumeczu Asseco Resovię Rzeszów - drugi mecz rozegrany zostanie za tydzień w niedzielę. Dwumecz ten zdecyduje o tym, która z drużyn: Jastrzębski Węgiel czy Asseco Resovia zakończy tegoroczne rozgrywki z brązowymi medalami. - Mamy szansę na medal i naprawdę chcemy go zdobyć – podkreśla trener Jastrzębskiego Węgla, Mark Lebedew.

Mark Lebedev
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

W półfinale Jastrzębski Węgiel nie miał szczęścia. Oba spotkania zakończyły się wygranymi ZAKSY Kędzierzyn-Koźle 3:0. – Trafiliśmy na wspaniały zespół, który był przygotowany na każdą akcję i skupiony na tym, by osiągnąć swój cel i awansować do finału. A my niestety nie byliśmy w stanie dostosować się do tego poziomu. Zebraliśmy cenną lekcję – uważa Mark Lebedew.

 

O brązowe medale jastrzębian czeka nie łatwiejsze zadanie, bowiem rywalem będzie wicemistrz Polski, Asseco Resovii Rzeszów. – Jestem absolutnie przekonany o tym, że mamy siły na to, by powalczyć z Resovią. Sezon jest długi, może zawodnicy odczuwają już zmęczenie mentalne, ale nie możemy na to patrzeć. Wrócimy do gry! Zebraliśmy nauczkę z ostatnich dwóch spotkań. Mamy szansę na medal i naprawdę chcemy go zdobyć – podkreśla Lebedew.

 

 

Z tej samej kategorii