Bielszczanie bez szans w rywalizacji z Indykpolem AZS

BBTS Bielsko-Biała przegrał na wyjeździe z rewelacją obecnego sezonu Indykpolem AZS Olsztyn 1:3.

BBTS Bielsko Biala - Asseco Resovia Rzeszow
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Bielszczanie od pierwszych piłek starali się pokazać, że będą równym rywalem dla siatkarzy z Olsztyna. Mimo błędów w ataku BBTS-u, rywalizacja przebiegała punkt za punkt, dzięki czemu to właśnie goście mogli cieszyć się z prowadzenia.

 

Były to jednak miłe złego początki, bo w drugim secie bielszczanie na boisku nie istnieli. Akademicy grali natomiast jak natchnieni, dlatego tak duża wygrana nie może dziwić. Olsztynianie kontynuowali dobrą grę w kolejnej odsłonie, BBTS nie miał za wiele do powiedzenia, przegrywając w pewnym momencie 10:21. Ostatecznie strata była jeszcze większe, a AZS wygrał do 11.

 

Gładka wygrana jakby zdekoncentrowała akademików, którzy stracili swoją skuteczność. Byli nieprecyzyjni, popełniali błędy... Czwarta partia miała podobny przebieg jak pierwsza, jednak w niej lepsi okazali się olsztynianie, którzy w efekcie wybrali z BBTS 3:1.

 

Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała 3:1 (23:25, 25:13, 25:11, 25:23)

AZS: Hadrava (16), Pliński (7), Andringa (10), Kochanowski (19), Woicki (3), Rousseaux (15), Żurek (libero) oraz Kańczok, Scheerhoorn (1) i Buchowski (1)
BBTS: Tarasow (7), Siek (7), Janeczek (4), Gaca (7), Peacock (1), Krikun (18), Czauderna (libero) oraz Macionczyk (1), Bucki (1), Piotrowski (1) i Cedzyński (2)

Z tej samej kategorii