Wybuchowa mieszanka rutyny z młodością. Zakościelna w Bielsku-Białej

Barbara Zakościelna, 19-letnia przyjmująca, występująca ostatnio w Legionovii podpisał kontrakt z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Tym samym skład zespołu na zbliżający się sezon ORLEN Ligi został skompletowany. Reprezentacyjna juniorka w pełni komponuje w politykę kadrową jaką prezentuje bielski-bialski klub.

Barbara Zakościelna
 źródło: Materiały prasowe

Barbara Zakościelna, 19-letnia przyjmująca, występująca ostatnio w Legionovii podpisała kontrakt z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Tym samym skład zespołu na zbliżający się sezon ORLEN Ligi został skompletowany. Reprezentacyjna juniorka w pełni wkomponowuje się w politykę kadrową jaką prezentuje bielski-bialski klub.
Obecny skład zespołu to wybuchowa mieszanka rutyny z młodością. Norweski szkoleniowiec, mający 3-letni kontrakt, może w tym sezonie spokojnie pracować z młodzieżą, która będzie wspierała bardziej doświadczone koleżanki.
A oto jak przedstawia się skład – rozgrywające: Marlena Pleśnierowicz i Julia Nowicka; przyjmujące: Aleksandra Jagieło, Emilia Mucha, Olivia Różański, Barbara Zakościelna; atakujące: Katarzyna Konieczna, Aleksandra Wańczyk; środkowe: Nia Grant, Kornelia Moskwa, Dominika Sobolska i Martyna Świrad; libero: Izabela Lemańczyk, Wiktoria Szumera.
Zespół rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu 2 sierpnia.

 

Z tej samej kategorii