Kolejny krok do piekła. MKS Dąbrowa Górnicza przegrał na wyjeździe

MKS Dąbrowa Górnicza gładko przegrał mecz z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyna 0:3 i tym samym utknął na dnie tabeli ekstraklasy siatkarek.

MKS Dabrowa Gornicza - Polski Cukier Muszynianka Muszyna

Dąbrowianki na mecz w Muszynie wychodziły z nadzieją na przełamanie fatalnej serii meczów bez porażki. Już po pierwszych minutach widać jednak było, że to nie jest ten dzień... Co prawda siatkarki Polskiego Cukru nie grały wielkiego meczu, to jednak wystarczyło to całkowicie zdystansować rywalki. Wygrana pierwszego seta do 13 mówi sama za siebie.

W drugim secie problemów było jeszcze więcej. Zarówno w przyjęciu, jak i w ataku różnica klas była miażdżąca. Choć jeszcze z początku trwała wymiana punkt za punkt, to później podopieczne Andrzeja Stelmacha pękły i nie były w stanie powstrzymać zespół z Muszyny w marszu po wygraną.

W trzecim secie obraz gry się nie zmienił. Po w miarę wyrównanym początku, później siatkarki MKS-u nie istniały, a gdy na tablicy wyników widniało 18:9 wiadomo było, że jest już po meczu.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:13, 25:19, 25:19)

Polski Cukier: Wójcik, Radenković, Śmieszek, Flakus, Brzóska, Savić, Medyńska (libero) oraz Lis, Portalska (libero), Bociek, Bałdyga,

MKS: Ciesiulewicz, Trivunović, Martiniuc, Purchartova, Michalewicz, Perlińska, Drabek (libero) oraz Polak, Lipska, Tobiasz, Colik (libero), Dreczka