Reprezentacyjna juniorka w Bielsku-Białej

Martyna Świerad, 19-letnia środkowa, absolwentka SMS PZPS w Szczyrku, podpisał kontrakt z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Reprezentantka Polski juniorek stawiała pierwsze kroku w III-ligowym Olimpie Czudec, a potem przeniosła do MKS-u San-Pajda Jarosław, który reprezentowała w młodzieżowych rozgrywkach.

Martyna Świerad
 źródło: Materiały prasowe

Martyna Świerad, 19-letnia środkowa, absolwentka SMS PZPS w Szczyrku, podpisał kontrakt z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. To kolejna młoda zawodniczka, która będzie pod opieka norweskiego szkoleniowca Tore Aleksandersena. Świerad stawiała pierwsze kroku w III-ligowym Olimpie Czudec, a potem przeniosła do MKS-u San-Pajda Jarosław, który reprezentowała w młodzieżowych rozgrywkach. Ostatnie lata spędziła w SMS i już niebawem wystąpi w reprezentacji juniorek w mistrzostwach świata w Meksyku.
BKS PROFI CREDIT podpisał umowę partnerską z San-Pajdą Jarosław i oba kluby zapewne będą współpracowały nie tylko na niwie sportowej.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~Milena Użytkownik anonimowy
~Milena :
No photo~Milena Użytkownik anonimowy
Och, panie Sowiński, znowu to niechlujstwo. Nie wiedziałam, że Martyna to mężczyzna, bo skoro podpisał kontrakt w Bielsku, to musi być facetem.
7 lip 17 17:44
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii