Łatwo przyszło, łatwo poszło. Świetna seria bielszczanek

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biala - Chemik Police

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała bez straty seta pokonał ŁKS Commercecon Łódź. Podopieczne Tore Aleksandersena odniosły tym samym szóste zwycięstwo z rzędu.

Kapitalna seria bielszczanek trwa. BKS wygrał kolejny mecz w Orlen Lidze i w niczym nie przypomina zespół, który jeszcze kilka miesięcy temu był czerwoną latarnią rozgrywek.

W pierwszym secie BKS kontrolował przebieg gry, choć łodzianki próbowały nawiązać wyrównaną walkę. W końcówce przy serwisie Aleksandry Wańczyk gospodynie zdobyły siedem punktów z rzędu i pewnie wygrały premierową odsłonę.

Kolejne dwie partie to dominacja bielszczanek. Podopieczne Tore Aleksandersena wygrały już szósty mecz z rzędu i w tabeli Orlen Ligi plasują się na ósmym miejscu.

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)

BKS: Mucha, Wańczyk, Gryka, Skrzypkowska, Pencova, Perlińska, Wojtowicz (libero) oraz Wilczek (libero) Staniucha-Szczurek, Mikysowa, Moskwa.

ŁKS: Rafałko, Osadczuk, Wołoszyn, Tomczyk, Sielicka, Oleksy, Szyjka (libero).