Miłe złego początki. Trzecia drużyna ligi za silna dla BKS-u

BKS Profi Credit Bielsko-Biała przegrał u siebie z Developresem SkyRes Rzeszów 1:3.

Trefl Proxima Krakow - BKS Profi Credit Bielsko-Biala

Bielszczanki liczyły, że w starciu z teoretycznie silniejszym zespołem sprawią niespodziankę. Pierwszy set zdawał się to potwierdzać - choć przez większą część partii gra była wyrównana, to w końcówce, od stanu 21:22 gospodynie zdobyły cztery punkty z rzędu i wygrały 25:22. To były jednak miłe złego początki.

W drugim secie zespół z Rzeszowa zdemolował BKS, a trzecia i czwarta partia miała podobny przebieg: po wyrównanym początku z biegiem czasu rywal odjeżdżał podopiecznym Tore Aleksandersena. Ostatecznie ekipa z Bielska-Białej przegrała to spotkanie 1:3.

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 15:25, 20:25, 20:25)

BKS PROFI CREDIT: Pleśnierowicz, Konieczna, Grant, Mucha, Sobolska, Mancuso, Lemańczyk (libero) oraz Moskwa, Różański, Nowicka, Jagieło.

Developres SkyRes: Rousseaux, Ptak, Żabińska, Kaczmar, Helić, Blagojević, Sawicka (libero) oraz Rabka, Andruszko, Kaczorowska, Nowakowska (libero).