Michał Jurecki: Każdy mecz musimy traktować jak finał

Po długiej przerwie spowodowanej kontuzjami, do gry w narodowych barwach powraca Michał Jurecki. Rozgrywający zapowiada, że każde z czterech spotkań, które zostały Polakom do rozegrania w kwalifikacjach do EHF EURO 2018, trzeba traktować jak finał.

Michal Jurecki
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Rozgrywający zapowiada, że każde z czterech spotkań, które zostały Polakom do rozegrania w kwalifikacjach do EHF EURO 2018, trzeba traktować jak finał.

Po dwóch listopadowych porażkach jesteśmy w ciężkiej sytuacji, ale na szczęście jeszcze możemy odmienić tę niekorzystną sytuację, wszystko jest w naszych rękach – zapowiada.

Dla mnie była to bardzo długa przerwa w grze, najdłuższa w dotychczasowej karierze, oby ostatnia. Miałem trochę czasu, aby przemyśleć kilka spraw, a co najważniejsze zregenerować organizm, co mogę teraz wykorzystać z korzyścią zarówno dla klubu jak i reprezentacji – mówi „Dzidziuś”, czyli Michał Jurecki.

Cieszę się z powrotu Karola Bieleckiego z Krzyśkiem Lijewskim. Po dwóch listopadowych porażkach zespół jest w bardzo ciężkiej sytuacji. Teraz każdy mecz musimy traktować jak finał. Jeśli przegramy, nasza sytuacja będzie fatalna. Nie myślę jednak o tym, jestem pełen optymizmu – dodaje.

Na pewno w zespole Białorusi jest wielu dobrych zawodników, którzy grają w mocnych klubach, chociażby w Lidze Mistrzów. Musimy więc wyjść skoncentrowani, bo jest to mocna drużyna, o czym świadczy ich niedawna wygrana z Serbią w Belgradzie– ocenia Michał Jurecki.

 

Z tej samej kategorii