Argentyna za mocna dla naszych, pościg mało skuteczny

Fatalny początek drugiej części spotkania zadecydował, że Polska uległa Argentynie różnicą aż pięciu bramek.

Polska - Bahrajn

Od przegranej rozpoczęli swój udział w Memoriale Domingo Barcenasa podopieczni Piotra Przybeckiego. Pierwsza połowa pokazała, że o korzystny wynik będzie bardzo trudno. Jednak biało-czerwonym udało się zakończyć pierwszą część meczu remisem 13:13.

Po przerwie Argentyńczycy dominowali na parkiecie. Zanim reprezentacja Polski wzięła się za odrabianie strat, było już za późno. Pocieszeniem może być to, że organizatorzy wyróżnili grę Arkadiusza Moryto.

W sobotę o godz. 18.30 Polska zagra z Białorusią.

ARGENTYNA - POLSKA 29:24 (13:13)

Argentyna: chulz, Maciel – Fernandez, Parker, Cueto, I. Pizarro, Fischer, Bonanno, D. Simonet, P. Simonet, Crivelli, Vieyra, F. Pizarro, Vainstein, Baronetto, Carou, Moscariello, Castro

Polska: Morawski, Wyszomirski – Krajewski, Nogowski, Daszek, Moryto, Daćko, M. Gębala, Syprzak, Walczak, Chrapkowski, T. Gębala, Genda, Krieger, Gierak, Makowiejew, Paczkowski, Przybylski