Karol Bielecki: Będziemy mieli na koncie o cztery punkty więcej

W spotkaniach z Białorusią w Biało-czerwonych barwach ponownie zagra Karol Bielecki, który powrócił do kadry, by pomóc zespołowi w osiągnięciu korzystnego rezultatu w kw. ME 2018.

Otwarty trening reprezentacji Polski
 fot. Martyna Szydłowska  /  źródło: Pressfocus

Nasza sytuacja w grupie nie jest ciekawa, ale mam nadzieję, że po dwóch meczach z Białorusią będziemy mieli na koncie o cztery punkty więcej – mówi Karol Bielecki, doświadczony rozgrywający.

Nie wahałem się nad powrotem. Ze względu na kontuzję Tomasza Gębali była taka potrzeba. Nasza sytuacja w grupie nie jest ciekawa, ale mam nadzieję, że po dwóch meczach z Białorusią będziemy mieli na koncie o cztery punkty więcej. Jest kilku chłopaków, którzy wrócili po kontuzjach i na pewno każdy będzie chciał pomóc tyle, ile może. Jedno jest pewne, każdy da z siebie sto procent. Wszyscy mają swoje problemy zdrowotne. Tak wygląda zawodowy sport, ale mimo to mobilizujemy się i nastawiamy na walkę.

Białoruś to zespól, który cały czas robi postępy, z roku na rok idzie do przodu i ma w swoim składzie kilku fajnych zawodników. Musimy podejść w pełni skoncentrowani, szczególnie że nasza drużyna jest w przebudowie – analizuje.

 

Z tej samej kategorii