Polacy zderzyli się ze ścianą. W kiepskim stylu żegnają się z EURO

EURO U21 2017: Anglia – Polska na żywo. Zapraszamy na relację live z meczu grupy A EURO U21 2017: Anglia – Polska. Spotkanie Anglia – Polska rozpocznie się w czwartek, 22 czerwca o godzinie 20.45 w Kielcach.

Pierwsza połowa1 - 0
  • 6'Gray
  • 65'Mawson
  • 69'Murphy
  • 83' - k.Baker
  • 79' 82'Bednarek
  • 82'Bednarek

{{heat}}
{{players.0.helmet}}{{players.0.name}}{{players.0.points}}{{heatResult.firstTeam}}:{{heatResult.secondTeam}}
{{players.1.helmet}}{{players.1.name}}{{players.1.points}}
{{players.2.helmet}}{{players.2.name}}{{players.2.points}}
{{players.3.helmet}}{{players.3.name}}{{players.3.points}}
{{message}}

Witamy w relacji!

W ostatnim meczu grupowym Polacy na stadionie w Kielcach mierzyć się będą z Anglikami.

Polacy w swoim pierwszym grupowym meczu przegrali ze Słowacją 1:2, a potem zremisowali ze Szwecją 2:2.

Anglicy natomiast najpierw bezbramkowo zremisowali ze Szwecją, by następnie wygrać ze Słowacją 2:1.

I Mazurek Dąbrowskiego!

1 min

Rozpoczęli Anglicy!

2 min

Piątek ustawił się do przyjęcia piłki. Faulował go Mawson i będzie rzut wolny na połowie boiska

3 min

Kownacki podawał w ciemno w kierunku Frankowskiego. Nie było tam jednak skrzydłowego Jagiellonii Białystok

4 min

Bardzo ładnie pograli Anglicy. Holgate do Redmonda, ten wywalczył rzut rożny

4 min

Krótko rozegrany korner, Ward-Prowse dośrodkował, jednak piłka wpadała za kołnierz Wrąbla. Bramkarz Olimpii przenosi ją nad poprzeczką

5 min

Kolejny korner i po raz kolejny Polacy wybijają poza linię końcową

5 min

I znów wrzutka z narożnika boiska, Jach przegrał pojedynek główkowy z Mawsonem, na jego szczęście piłka minęła słupek

6 min

Tymczasem Słowacy prowadzą już ze Szwecją 1:0.

6 min

Niestety, gola zdobywa także Anglia! Minął się z piłką Frankowski, Chilwell popędził lewą flanką i zagrał przed pole karne do Graya. Ten uderzył, futbolówka odbiła się jeszcze od Jacha i zmyliła Wrąbla!

7 min

Polacy powinni teraz strzelić trzy bramki

8 min

Jaroszyński atakował bardzo wysokim pressingiem, ale Ward-Prowse go nabił i od bramki zacznie Pickford

9 min

Kownacki wpadł w pole karne, wycofał do Frankowskiego, jego strzał został zablokowany

10 min

Murawski póki co cofnął się do rozegrania, jednak mamy problemy z przejściem z obrony do ataku

11 min

Bednarek wygrał pojedynek główkowy, jednak po chwili podobną walkę przegrał Piątek

12 min

Wrąbel był naciskany przez Graya, bramkarz Olimpii dobrze sobie poradził i daleko wybił futbolówkę

13 min

Polacy są zamknięci na własnej połowie. Anglicy rozgrywają po obwodzie i dominują

14 min

Na murawie leży Gray. Kędziora zachował się bardzo ładnie i wybił piłkę poza linię boczną

15 min

Sędzia jest bardzo skrupulatny. Nakazał zmienić miejsce rozegrania rzutu wolnego bramkarzowi angielskiemu

15 min

Linetty próbował atakować Chalobaha. Pomógł mu Moneta i udało się przejąć piłkę

16 min

Murawski doskonale przerzucił do Kędziory. Szkoda, że obrońca Lecha Poznań nie wygrał pojedynku z prawej strony pola karnego i stracił

17 min

Polacy mają problemy z pressingiem. Atakujemy dopiero od linii środkowej boiska i Anglicy dzięki temu mają dużo luzu

18 min

Chilwell wrzucił bardzo mocno z autu, wybił dobrze Kędziora

19 min

Piątek był faulowany przez Mawsona, jednak sędzia podjął inną decyzję, pozwalając kontynuować grę

20 min

Polacy ruszyli z kontratakiem. Frankowski próbował zagrać prostopadle do Kędziory, przejął jednak obrońca angielski

21 min

Gray bez większych problemów ograł Jacha, wpadł w pole karne i wyłożył na piąty metr. Tam nie było żadnego z Anglików na nasze szczęście

22 min

Tymczasem Słowacy prowadzą ze Szwecją już 2:0!

23 min

Frankowski doskonale minął rywala samym balansem ciała. Chciał prostopadle podać do Piątka, przejęli jednak Anglicy

24 min

Będzie rzut wolny dla Anglików z lewej strony pola karnego. Na murawie siedzi Chalobah i będzie opatrywany przez sztab medyczny Anglików

25 min

Chalobah powoli opuszcza boisko. Zobaczymy, czy będzie w stanie kontynuować grę

26 min

Ward-Prowse dośrodkował bardzo mocno w pole karne i piąstkuje Wrąbel. Tak czy siak, wcześniej sędzia dopatrzył się przewinienia Anglików

27 min

Kędziora bardzo długo zbierał się z dośrodkowaniem. Został zablokowany i rozpoczniemy grę od autu

28 min

Linetty próbował wrzucić piłkę za obrońców w kierunku wybiegającego Monety. Łapie pewnie Pickford

29 min

Jaroszyński zagrał w kierunku Piątka i wybili Anglicy. Szkoda, bo Kędziora powinien uderzać z dystansu, a wycofał

30 min

Linetty dośrodkował z rzutu wolnego. Anglicy wyżej wyszli w powietrze i wybili futbolówkę

31 min

Dobrze wrócił Moneta. I choć odbił się od Holgate'a to wybił piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo

32 min

Dośrodkowanie z rzutu wolnego i uderzał głową Chalobah. Wrąbel odbija piłkę, choć powinien ją łapać

33 min

Dośrodkowanie z rzutu rożnego drugie z rzędu, strzelał głową Mawson i teraz kapitalnie broni Wrąbel!

34 min

Frankowski próbował dryblować z boku pola karnego. Wyglądało to dobrze, ale powstrzymał go Chalobah

35 min

Redmond mijał naszych obrońców niczym tyczki na treningu. Na szczęście podawał bardzo niedokładnie i nic groźnego nie wymyślił

36 min

Chalobah dalej ma problemy zdrowotne. Znów przysiadł na murawie i chyba nie da rady kontynuować gry

37 min

Trener Anglików Boothroyd wykorzystał tę krótką przerwę w grze by poprawić ustawienie swoich podopiecznych

38 min

Kolejna kapitalna interwencja Wrąbla! Mocno uderzył Swift, piłka zmierzała w kierunku okienka, a bramkarz Olimpii Grudziądz kapitalnie interweniuje!

39 min

Kędziora podaje wzdłuż linii do Frankowskiego. Ten był jednak na spalonym...

39 min

Boisko opuszcza Chalobah, w jego miejsce wchodzi Hughes

40 min

Kownacki przejął piłkę przed polem karnym, jednak zamiast uderzać bezpośrednio, podawał do Monety. Ten nie opanował

41 min

Murawski "przyostrzył" w środkowej części boiska. Dopuścił się jednak przewinienia i będzie rzut wolny dla Anglii

42 min

Ward-Prowse po raz kolejny kapitalnie dośrodkowuje z rzutu wolnego. Niewiele zabrakło, a Chambers pokonałby Wrąbla

42 min

Kędziora zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka ląduje na trybunach

43 min

Anglicy dominują w środkowej części boiska. Spokojnie wymieniają podania, a Polacy obserwują jak grają rywale

44 min

Anglicy wciąż na naszej połowie. Polacy dalej biegają za futbolówką

45 min

Dwie minuty doliczone

45 + 1 min

Holgate i Swift próbowali rozegrać piłkę na jeden kontakt. Na szczęście dobrze stał Jach i przejął

45 + 2 min

Przerwa

Niestety wszystko nie układa się po naszej myśli. Przegrywamy z Anglią 0:1, a Słowacja prowadzi w Lublinie ze Szwecją 2:0.

W Kielcach będziemy ponownie za kilka minut!

46 min

boisko opuszcza Redmond, w jego miejsce wchodzi Murphy oraz boisko opuszcza Moneta, w jego miejsce wchodzi Lipski

46 min

Gramy!

47 min

Chilwell dobrze przyjął sobie piłkę, spóźniony był Frankowski i faulował Anglika

47 min

Ward-Prowse dośrodkował z rzutu wolnego, jednak zbyt głęboko i piłka mija słupek

48 min

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Anglików, dobrze wybijają obrońcy

49 min

Polacy teraz w ataku pozycyjnym. Dobrze radzą sobie w obronie gracze reprezentacji Anglii

50 min

Teraz spokojnie rozgrywają piłkę Anglicy. Oni też chcą strzelić bramkę, by mieć pewny awans do półfinału

51 min

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Faulował w ataku Chambers

52 min

Mawson zagrał w kierunku Swifta, ten próbował przedłużyć piłkę głową . Na nasze szczęście, dobrze ustawiony był Bednarek

53 min

Teraz nakładką zaatakowali Kędziora i Bednarek. Sędzia przerwał grę i od rzutu wolnego zaczną Anglicy